نمایشگاه کتاب ارومیه
1397/6/21 چهارشنبه حضور فعال بوستان کتاب در شانزدهمین نمایشگاه کتاب استانی آذربایجان غربی موسسه بوستان کتاب با 300 عنوان اثر در نمایشگاه کتاب استانی آذربایجان غربی، حضوری پررنگ و متفاوت از هر سال دارد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، این نمایشگاه شانزدهمین نمایشگاه کتاب استانی آذربایجانغربی است که موسسه بوستان کتاب، متفاوت با سنوات گذشته و حتی پررنگ تر، در آن حضور دارد.
در این نمایشگاه علاوه بر فروش آثار بوستان کتاب که حدود 200 عنوان می باشد، بیش از 100 عنوان از آثار پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی عرضه می گردد که تمایز و تفاوت این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه های قبل می باشد و انتظار می رود با استقبال گسترده تر مردم مواجه شود.
نمایشگاه مذکور از 20 تا 25 شهریور، به مدت 6 روز در محل دائمی نمایشگاه‌های ارومیه دایر است و کتاب دوستان و علاقه مندان به مطالعه می توانند در ساعات 9 تا 12 و 16 تا 20 از نمایشگاه مذکور بازدید و کتاب های مورد نیاز خود را تهیه کنند.
مبلغ 450 میلیون تومان یارانه بن خرید کتاب برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده که علاوه بر تخفیف 20درصدی کارت های خرید کتاب که توسط بانک عامل مستقر در نمایشگاه توزیع می شود، ناشران نیز آثار خود را با 20درصد تخفیف عرضه می کنند؛ لذا کلیه آثار با تخفیف حداقل 40درصد برای کتب دوستان لحاظ می شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

پيشينه انقلاب و جمهوري اسلامي به مدنيت ديني ايراني بر مي گردد
نماينده سابق مجلس شوراي اسلامي پيشينه انقلاب و جمهوري اسلامي را مدنيت ديني ايراني عنوان کرد و گفت: پشتوانه آن مکتب ديني مدني اسلام است.

توسعه علوم و معارف قرآن کريم پس از انقلاب اسلامي تبيين شد
عضو هيأت علمي دانشگاه تهران گفت: اگر ما به پيشينه علوم قرآني توجه کنيم، کارهاي حوزه علميه بعد از انقلاب در حوزه علوم قرآني افتخار آميز است.

نشست «ولايت فقيه و امامت و رهبري» برگزار شد
رييس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي در تبيين ولايت فقيه در ديدگاه امام خميني(ره) گفت: در ديدگاه امام راحل، رهبري و تشکيل دولت دو عنصر متفاوت است که رهبري انتصابي و دولت انتخابي و مبتني بر رأي مردم است.

نشست «انقلاب اسلامي و توسعه فلسفه سياسي» برگزار شد
نشست «انقلاب اسلامي و توسعه فلسفه سياسي» از سلسله نشست هاي چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي برگزار شد.

تضمين آزادي در قانون اساسي/ آزادي معقول مهمترين هديه دين به يک ملت
در نشست «انقلاب اسلامي و آزادي» ضمن تشريح مباني ديني و قانوني آزادي در انقلاب اسلامي، ارائه دهندگان به تبيين ظرفيت ها، چالش ها، راهبردها و نمونه هاي آزادي در انقلاب اسلامي پرداختند.

شماره 162 ماهنامه «سنجاقک» منتشر شد
يکصد و شصت و دومين شماره ماهنامه سنجاقک ويژه شهريورماه 97 منتشر شد.

شماره 342 ماهنامه «سلام بچه ها» منتشر شد
سيصد و چهل و دومين شماره ماهنامه «سلام بچه ها»، ويژه شهريورماه 97 به چاپ رسيد.

نشست توجيهي «بازشناخت اهميت جايگاه طراحي صنعتي در سبک زندگي» برگزار مي شود
رئيس اداره فرهنگي و تبليغي و آموزشهاي کاربردي نمايندگي تهران از برگزاري نشست توجيهي «بازشناخت اهميت جايگاه طراحي صنعتي در سبک زندگي» در مراکز حوزوي تهران به همت اين دفتر خبر داد.

شماره 73 فصلنامه علمي پژوهشي «تاريخ اسلام» منتشر شد
هفتاد و سومين شماره فصلنامه علمي پژوهشي «تاريخ اسلام» به همت دانشگاه باقرالعلوم(ع) منتشر شد.

هفتمين دوره فقه پژوهي طرح ملي «مشق اجتهاد» برگزار شد
عضو هيئت علمي مرکز تخصصي آخوند خراساني اظهار داشت: در آفاق فقه پژوهي سه عامل گستره شريعت، گستره شئون و نيازهاي انسان بر گستره علم فقه مؤثر است.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما