جلسه صداوسیما
1397/6/21 چهارشنبه در جلسه اي مطرح شد نزديک ترين مجموعه به توليدات صدا و سيمايي، دفتر تبليغات اسلامي است مديرکل صدا و سيماي مرکز قم افق کاري دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم به افق کاري مرکز قم بسيار نزديک است و در برخي مواقع از بعضي از دوستان ما جلوتر است. 
به گزارش روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم، حجت الاسلام والمسلمين محمد لطفي نياسر(مديرکل صدا و سيماي مرکز قم) در نشستي مشترک با روابط عمومي اين دفتر اظهار داشت: شوراي معارف امور استاني(که 33 مرکز استاني زير مجموعه آن است) اخيراً به مرکز قم سپرده شده است يعني برنامه هاي معارفي که در تمام استان ها پخش مي شود، از برنامه ريزي تا اجرا(از نظر موضوع، محتوا، کارشناس و... ) زير نظر مرکز قم است. 
وي گفت: نزديک ترين مجموعه به توليدات صدا و سيمايي، دفتر تبليغات اسلامي است و مستندهاي توليدي دفتر از بسياري از مستندهايي که بچه هاي سازمان صدا و سيما مي سازند، بهتر بوده است. 
مديرکل صدا و سيماي مرکز قم تصريح کرد: افق کاري دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم به افق کاري مرکز قم بسيار نزديک است و در برخي مواقع از بعضي از دوستان ما جلوتر است. 
وي با اشاره به امکان ارسال توليدات رسانه اي دفتر تبليغات اسلامي به مراکز صدا و سيما در استان ها افزود: اين دفتر مجموعه اثري در خصوص گفتارهاي کوتاه برخي از کارشناسان را دارند که امکان آن وجود دارد که پس از نظارت، به مراکز استان ها ارسال شود. 
حجت الاسلام والمسلمين لطفي نياسر به فرصت بهره برداري صدا و سيما از نشست هاي دفتر تبليغات اسلامي پرداخت و اظهار داشت: بخشي از تبيين دستاوردهاي انقلاب به خصوص در بحث پشتوانههاي ديني و فکري نظام در طول چهل سال برعهده ما است و دفتر تبليغات اسلامي در قالب نشست هاي چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي که برگزار مي کند، مرکز قم مي تواند با شرکت در جلسات، از اين فرصت استفاده کند. 
وي گفت: دفتر تبليغات اسلامي کارشناسان قوي و متخصص در انجام کار رسانه اي را به صدا و سيماي مرکز قم معرفي کند تا به صدا و سيماي مراکز استان ها اطلاع داده شود تا برنامه هايي را از سخنراني مبلغ اعزامي ضبط و پخش کنند. 
مديرکل صدا و سيماي مرکز قم با اشاره کم کاري هاي صورت گرفته در معرفي حوزه علميه تصريح کرد: بخشي از اطلاعرساني نخبگاني با شما است، شما بايد بدانيد که افراد تريبون دار را با حوزه و دستاوردهاي آن آشنا کنيد و اگر آنها اين دستاوردها را براي مردم معرفي کنند، اثر بيشتري دارد تا اين که خود بگوييم. 
حجت الاسلام والمسلمين حميد نوروزنژاد(مدير روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم) ضمن تشکر از رييس صدا و سيما جهت همکاري و پوشش رسانه اي مراسمات اين دفتر، اظهار داشت: با توجه به ظرفيت هاي دفتر، برنامه هاي توليدي و زنده و حضور تعداد زياد هيئت علمي و اجراي برنامه هاي متنوع، به دنبال آن هستيم که اين برنامه ها به بهترين شکل و در کوتاه ترين زمان منعکس شود. 
وي گفت دفتر تبليغات اسلامي مي تواند برنامه هايي را توليد کند و با توجه به ظرفيت انعکاسي که در اختيار صدا وسيما است، اين زحمت همکاران شما را مي طلبد که ورود پيدا کنند. 
مدير روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم خاطرنشان کرد: برگزاري نشست هاي چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي فرصت خوبي مي باشد تا از طريق رسانه ملي پخش شود که با استقبال صدا و سيماي مرکز قم دلگرم شديم که بتوانيم يا از حضور مستقيم همکاران تان جهت ضبط اين برنامه ها استفاده کنيم و يا اين که اين نوع برنامه ها از طريق روابط عمومي دفتر تهيه و به اقتضاي زمان و موضوعات روز، از شبکه استاني قم و همچنين شبکه هاي سراسري منعکس شود. 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

پيشينه انقلاب و جمهوري اسلامي به مدنيت ديني ايراني بر مي گردد
نماينده سابق مجلس شوراي اسلامي پيشينه انقلاب و جمهوري اسلامي را مدنيت ديني ايراني عنوان کرد و گفت: پشتوانه آن مکتب ديني مدني اسلام است.

توسعه علوم و معارف قرآن کريم پس از انقلاب اسلامي تبيين شد
عضو هيأت علمي دانشگاه تهران گفت: اگر ما به پيشينه علوم قرآني توجه کنيم، کارهاي حوزه علميه بعد از انقلاب در حوزه علوم قرآني افتخار آميز است.

نشست «ولايت فقيه و امامت و رهبري» برگزار شد
رييس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي در تبيين ولايت فقيه در ديدگاه امام خميني(ره) گفت: در ديدگاه امام راحل، رهبري و تشکيل دولت دو عنصر متفاوت است که رهبري انتصابي و دولت انتخابي و مبتني بر رأي مردم است.

نشست «انقلاب اسلامي و توسعه فلسفه سياسي» برگزار شد
نشست «انقلاب اسلامي و توسعه فلسفه سياسي» از سلسله نشست هاي چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي برگزار شد.

تضمين آزادي در قانون اساسي/ آزادي معقول مهمترين هديه دين به يک ملت
در نشست «انقلاب اسلامي و آزادي» ضمن تشريح مباني ديني و قانوني آزادي در انقلاب اسلامي، ارائه دهندگان به تبيين ظرفيت ها، چالش ها، راهبردها و نمونه هاي آزادي در انقلاب اسلامي پرداختند.

شماره 162 ماهنامه «سنجاقک» منتشر شد
يکصد و شصت و دومين شماره ماهنامه سنجاقک ويژه شهريورماه 97 منتشر شد.

شماره 342 ماهنامه «سلام بچه ها» منتشر شد
سيصد و چهل و دومين شماره ماهنامه «سلام بچه ها»، ويژه شهريورماه 97 به چاپ رسيد.

نشست توجيهي «بازشناخت اهميت جايگاه طراحي صنعتي در سبک زندگي» برگزار مي شود
رئيس اداره فرهنگي و تبليغي و آموزشهاي کاربردي نمايندگي تهران از برگزاري نشست توجيهي «بازشناخت اهميت جايگاه طراحي صنعتي در سبک زندگي» در مراکز حوزوي تهران به همت اين دفتر خبر داد.

شماره 73 فصلنامه علمي پژوهشي «تاريخ اسلام» منتشر شد
هفتاد و سومين شماره فصلنامه علمي پژوهشي «تاريخ اسلام» به همت دانشگاه باقرالعلوم(ع) منتشر شد.

هفتمين دوره فقه پژوهي طرح ملي «مشق اجتهاد» برگزار شد
عضو هيئت علمي مرکز تخصصي آخوند خراساني اظهار داشت: در آفاق فقه پژوهي سه عامل گستره شريعت، گستره شئون و نيازهاي انسان بر گستره علم فقه مؤثر است.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما