پژوهان
1397/6/21 چهارشنبه رئيس اداره فناوري اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي خبر داد اجراي طرح «شعور حسيني» در قالب کتابخوان همراه پژوهان رئيس اداره فناوري اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي با اشاره به اجراي طرح «شعور حسيني» گفت: اين اداره همزمان با فرارسيدن ايام محرم، روزانه يک کتاب را با موضوع سيره زندگاني امام حسين(ع) در قالب کتابخوان همراه پژوهان معرفي ميکند. 
به گزارش روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي، محمد پهلواني در گفت و گويي ضمن معرفي طرح «شعور حسيني» با شعار «حسين را بشناسيم و بشناسانيم» اظهار داشت: همزمان با فرا رسيدن ايام محرم، روزانه يک کتاب با موضوعيت آشنايي با سيره و سبک زندگي امام حسين(ع) و ياران ايشان به مخاطبان از سوي اين اداره در قالب کتابخوان همراه پژوهان معرفي مي شود.
وي تصريح کرد: علاقهمندان براي استفاده از اين طرح ميتوانند نسخه اندرويدي يا ويندوزي(دسکتاپ) اپليکيشن پژوهان را از آدرس http://pajoohaan.ir/apps  دانلود و نصب نموده و روزانه کتاب هاي معرفي شده در سايت را تا اربعين حسيني تهيه و در کتابخوان پژوهان مطالعه نمايند و نکته، نظرات و بينش خود را نسبت به امام حسين(ع) در شبکه هاي اجتماعي شان با هشتگ #شعور_حسيني مطرح کنند.
رئيس اداره فناوري اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي خاطرنشان کرد: اجراي اين طرح، با هدف ارائه آثار فاخر مذهبي و معرفتي و آشنايي کاربران و علاقمندان با سيره زندگي امام حسين(ع) و ياران با وفاي ايشان و نهضت حسيني در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي وابسته به دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم انجام ميگيرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

تبریک رییس دفتر تبلیغات اسلامی به رییس جدید جامعه المصطفی
رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در پیامی انتصاب رییس جدید جامعه المصطفی العالمیه را تبریک گفت.

ویژه نامه سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) منتشر شد+ دانلود
ویژه نامه سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) بر روی پرتال دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم منتشر شد.

مدیر جدید اداره منابع انسانی و پشتیبانی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر معرفی شد
مراسم پاسداشت زحمات و تلاش‌های حجت الاسلام عسکری و معارفه حجت الاسلام براتی به عنوان مدیر منابع انسانی و پشتیبانی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

نشست «بررسی ابعاد FATF و مباحث پیرامون آن» برگزار شد
نشست «بررسی ابعاد FATF و مباحث پیرامون آن» با حضور نماینده‌ مردم قم در مجلس شورای اسلامی در مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه برگزار شد.

تقدیر و تشکر معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری از فعالیت های دفتر تهران
جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین مروی «معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری» و حجت الاسلام والمسلمین محمد شیخ‌الاسلامی «رییس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران» برگزار شد.

کارگاه آموزشی «اتهامات سلفیت بر علیه مذاهب اسلامی» برگزار شد
به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور کارگاه آموزشی با موضوع «اتهامات سلفیت علیه مذاهب اسلامی» در شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

نسخه الکترونیکی کتاب «کرانه‌های اجتهاد» منتشر شد
رئیس اداره پژوهش اداره کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از انتشار نسخه الکترونیکی کتاب «کرانه‌های اجتهاد» خبر داد.

نشست «نقش فضای مجازی و رسانه در پیشبرد اهداف دشمن» بر‌گزار شد
نشست «نقش فضای مجازی و رسانه در پیشبرد اهداف دشمن» به همت موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه بر‌گزار شد.

معرفی آثار منتشر شده علامه طباطبایی در بوستان کتاب
همزمان با آغاز هفته کتاب و کتاب‌خوانی، مؤسسه بوستان کتاب آثار منتشر شده علامه طباطبایی در این مؤسسه را معرفی کرد.

کتاب «سیره معصومان(ع) در فقرزدایی» منتشر شد
کتاب «سیره معصومان(ع) در فقرزدایی» به همت پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت(ع) پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما