مریجی
1397/6/21 چهارشنبه معاون آموزش دفتر تبليغات اسلامي:  نبايد نگاهمان براي حل مسائل اجتماعي به انديشه هاي ديگران باشد معاون آموزش دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم گفت: تحصيل علم بدون اتصال به اهل بيت(ع) بيبرکت است و نبايد نگاهمان براي حل مسائل اجتماعي به انديشه هاي ديگران باشد.  
به گزارش روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي، حجت الاسلام والمسلمين مريجي در نشست توجيهي آموزشي و پژوهشي دانش پژوهان جديدالورود مؤسسه آموزش عالي حوزوي امام رضا(ع) که با حضور مسؤولين، معاونان و مديران گروه هاي علمي برگزار شد، به اهميت و جايگاه فراگيري علوم و جايگاه مؤسسات و مراکز حوزوي در تبيين نظرات دين و اهل بيت(ع) پرداخت و با اشاره به حديث نبوي «لاتجعلوني کقدح الراکب» اظهار داشت: اصل اين است که نسخه مسائل اجتماعي را در فرهنگ و تراث ديني اسلام پيدا کنيم و در مرحله بعد از ديگر منابع استفاده کنيم. 
معاون آموزش دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم با اشاره به حديث مذکور گفت: تحصيل علم بدون اتصال به اهل بيت(ع) بي برکت است و نبايد نگاهمان براي حل مسائل اجتماعي به انديشه هاي ديگران باشد.  
وي خطاب به دانش پژوهان خاطرنشان کرد: تحقيقات و پژوهش هاي خود را جدي بگيريد، پشتوانه علمي خود را به دور از مدرک گرايي، قوي و مستحکم کنيد تا بتوانيد در جامعه اثر بخش شويد و واقعيت فرهنگ اسلامي را به خوبي تبيين کنيد.
لازم به ذکر است که اين نشست در دو بخش عمومي با تبيين قوانين آموزشي و پژوهشي توسط معاونت هاي آموزش و پژوهش مطرح شد و در بخش ديگر، جلسه دانش پژوهان با مديران گروه هاي علمي برگزار شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

تبریک رییس دفتر تبلیغات اسلامی به رییس جدید جامعه المصطفی
رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در پیامی انتصاب رییس جدید جامعه المصطفی العالمیه را تبریک گفت.

ویژه نامه سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) منتشر شد+ دانلود
ویژه نامه سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) بر روی پرتال دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم منتشر شد.

مدیر جدید اداره منابع انسانی و پشتیبانی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر معرفی شد
مراسم پاسداشت زحمات و تلاش‌های حجت الاسلام عسکری و معارفه حجت الاسلام براتی به عنوان مدیر منابع انسانی و پشتیبانی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

نشست «بررسی ابعاد FATF و مباحث پیرامون آن» برگزار شد
نشست «بررسی ابعاد FATF و مباحث پیرامون آن» با حضور نماینده‌ مردم قم در مجلس شورای اسلامی در مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه برگزار شد.

تقدیر و تشکر معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری از فعالیت های دفتر تهران
جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین مروی «معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری» و حجت الاسلام والمسلمین محمد شیخ‌الاسلامی «رییس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران» برگزار شد.

کارگاه آموزشی «اتهامات سلفیت بر علیه مذاهب اسلامی» برگزار شد
به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور کارگاه آموزشی با موضوع «اتهامات سلفیت علیه مذاهب اسلامی» در شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

نسخه الکترونیکی کتاب «کرانه‌های اجتهاد» منتشر شد
رئیس اداره پژوهش اداره کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از انتشار نسخه الکترونیکی کتاب «کرانه‌های اجتهاد» خبر داد.

نشست «نقش فضای مجازی و رسانه در پیشبرد اهداف دشمن» بر‌گزار شد
نشست «نقش فضای مجازی و رسانه در پیشبرد اهداف دشمن» به همت موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه بر‌گزار شد.

معرفی آثار منتشر شده علامه طباطبایی در بوستان کتاب
همزمان با آغاز هفته کتاب و کتاب‌خوانی، مؤسسه بوستان کتاب آثار منتشر شده علامه طباطبایی در این مؤسسه را معرفی کرد.

کتاب «سیره معصومان(ع) در فقرزدایی» منتشر شد
کتاب «سیره معصومان(ع) در فقرزدایی» به همت پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت(ع) پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما