کمساری
1396/8/9 سه‌شنبه معاون فرهنگی و هنری مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) تأکید کرد: لزوم استمرار نقاط قوت دفتر تبلیغات اسلامی معاون فرهنگی و هنری مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) گفت: دفتر تبلیغات اسلامی نهادی تخصصی می باشد و به تعبیر رهبر معظم انقلاب نماد روشنفکری حوزه است و این ویژگی باید در نشریات آن نیز متبلور باشد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین علی کمساری با حضور در غرفه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات، اظهار داشت: یکی از امتیازات و نقاط قوت دفتر تبلیغات اسلامی در طول سال های پس از تأسیسش ، برخورداری از سامانه مطبوعاتی تخصصی، متکثر و متنوع و تأثیرگذار بوده است.
وی با بیان این که سال های درازی است که دفتر تبلیغات اسلامی نامش با نشریات تخصصی گره خورده است، گفت: این دفتر توانسته در سطح جامعه با خصوص در میان نخبگان و علاقه مندان به نشریات دینی مخاطبین خاص و ویژه خود را پیدا کند. 
معاون فرهنگی و هنری مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) تصریح کرد: برخی از این نشریات به خصوص نشریات حوزه فقه در سال های گذشته جریان ساز بوده اند که این نقطه قوت دفتر تبلیغات اسلامی بوده و است. در شرایط جدیدی که جامعه ما نسبت به نشریات کاغذی فاصله می گیرد، توجه به این سلیقه مخاطب باید در دفتر تبلیغات اسلامی به صورت جدی تری نگاه شود.
وی با اشاره به لزوم استمرار نقاط قوت دفتر تبلیغات اسلامی افزود: یکی دیگر از نقاط قوت دفتر تبلیغات اسلامی، نشریات حوزه کودک و نوجوانی بود که تقریبا در کشور چنین نشریاتی را نداشتیم که در سه بخش خردسال، کودک و نوجوان و جوان بتواند مخاطبین خود را به صورت منظم در طول سالیان سال حفظ و با آنها ارتباط برقرار کند، این نقاط قوت باید همچنان مورد توجه و حمایت قرار بگیرد. 
حجت الاسلام والمسلمین کمساری با بیان این که نشریات دفتر تبلیغات اسلامی از ماهیت خود نباید فاصله بگیرد، اظهار داشت: به هر حال این دفتر نهادی تخصصی است و به تعبیر رهبر معظم انقلاب نماد روشنفکری حوزه است و این ویژگی باید در نشریات آن نیز متبلور باشد.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

نشست بیان دستاوردهای پژوهشی مرکز فرهنگی هنری برگزار شد
در چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی، نشست بیان دستاوردهای پژوهشی مرکز فرهنگی هنری این دفتر با سخنرانی رییس این مرکز برگزار شد.

نشست بیان دستاوردهای پژوهشی پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی برگزار شد
به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نشست بیان دستاوردهای پژوهشی پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی در دومین روز از چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی در مرکز همایش های غدیر برگزار شد.

مسأله محوری ویژگی بارز آثار پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی است
معاون پژوهش فاز پنج حوزه علمیه صدوقی گفت: ویژگی بارز پژوهش های صورت گرفته در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی مسأله محور بودن آن ها است.

تولید علم باید متناسب با مقتضیات زمان باشد
مدیر واحد پنج مدرسه علمیه شهید صدوقی با اشاره به اهمیت نمایشگاه های پژوهشی گفت: تولید علم باید متناسب با مقتضیات زمان باشد و ما باید بتوانیم رابطه فقه و تربیت و فقه و حکومت و حتی رابطه فقه و فضای مجازی را تعریف و روی آن سرمایه گذاری کنیم.

نشست بیان دستاوردهای پژوهشی مؤسسه آموزش عالی معصومیه برگزار شد
به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نشست بیان دستاوردهای پژوهشی یکساله مؤسسه آموزش عالی معصومیه در سومین روز از چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

نشست بیان دستاوردهای پژوهشی پژوهشکده فقه و حقوق اسلامی برگزار شد
به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نشست بیان دستاوردهای پژوهشی یکساله پژوهشکده فقه و حقوق اسلامی در سومین روز از چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی در مرکز همایش های غدیر برگزار شد.

شیوه انتخاب برترین های پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی تبیین شد
معاون پژوهش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی مراحل انتخاب پژوهشکده، گروه، عضو هیئت علمی و محقق رسمی برتر را تبیین کرد. 

نشست تبیین دستاوردهای معاونت فرهنگی و تبلیغی برگزار شد
در نشستی در نمایشگاه هفته پژوهش در مرکز همایش های غدیر، دستاوردهای پژوهشی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی تبیین شد. 

نشست تبیین دستاوردهای پژوهشکده اخلاق و معنویت برگزار شد
نشست تبیین دستاوردهای پژوهشکده اخلاق و معنویت با ارائه رییس و مدیران گروه این پژوهشکده برگزار شد. 

ضرورت ورود مراکز پژوهشی حوزوی در بحث الگوی اسلامی ـ ایرانی پیشرفت
معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از تلاش در راستای تولید نظریه دولت اسلامی در پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی خبر داد. 

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما