رفعتی قربان زاده

رفعتی
1396/8/9 سه‌شنبه سخنگوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه سراسر کشور: توقف در عرصه فعالیت های سنتی برابر با از دست دادن حیات است  سخنگوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه سراسر کشور بر لزوم حرکت نشریات دفتر تبلیغات اسلامی به سمت دیجیتالی شدن تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین عباس رفعتی با حضور در غرفه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات، اظهار داشت: در عین حالی که فعالیت های مطبوعاتی و تبلیغی باید به صورت مکتوب حفظ شود، باید به سمت دیجیتالی و الکترونیکی حرکت کند، چرا که مردم کمتر مکتوبات منشور و مکتوب را می خوانند.
وی گفت: عصر، عصر ارتباطات و رسانه های دیجیتالی و الکترونیکی است و ان شاءالله دفتر تبلیغات اسلامی نیز باید این سمت حرکت کند.
سخنگوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه سراسر کشور درباره برگزاری دوره های سواد رسانه از سوی دفتر تبلیغات اسلامی، تصریح کرد: یکی از بحث های خوبی که دفتر تبلیغات اسلامی راه اندازی کرده، بحث سواد رسانه ای است که در این زمینه پیشگام و پیش قدم شده است.
وی بر ورود قوی دفتر تبلیغات اسلامی به فعالیت های رسانه ای و الکترونیکی خاطرنشان کرد: با توجه به تبلیغات و فعالیت های نوین با فناوری که امروزه در اختیار ما قرار گرفته و باز شده است، اگر بخواهیم در این عرصه، در فعالیت های سنتی گذشته متوقف باشیم، در واقع می توان گفت که حیات خود را از دست داده ایم و زنده و پویا بودن به این است که امروز در فعالیت های رسانه ای دیجیتالی و الکترونیکی به طور قوی وارد باشیم. 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

پيشينه انقلاب و جمهوري اسلامي به مدنيت ديني ايراني بر مي گردد
نماينده سابق مجلس شوراي اسلامي پيشينه انقلاب و جمهوري اسلامي را مدنيت ديني ايراني عنوان کرد و گفت: پشتوانه آن مکتب ديني مدني اسلام است.

توسعه علوم و معارف قرآن کريم پس از انقلاب اسلامي تبيين شد
عضو هيأت علمي دانشگاه تهران گفت: اگر ما به پيشينه علوم قرآني توجه کنيم، کارهاي حوزه علميه بعد از انقلاب در حوزه علوم قرآني افتخار آميز است.

نشست «ولايت فقيه و امامت و رهبري» برگزار شد
رييس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي در تبيين ولايت فقيه در ديدگاه امام خميني(ره) گفت: در ديدگاه امام راحل، رهبري و تشکيل دولت دو عنصر متفاوت است که رهبري انتصابي و دولت انتخابي و مبتني بر رأي مردم است.

نشست «انقلاب اسلامي و توسعه فلسفه سياسي» برگزار شد
نشست «انقلاب اسلامي و توسعه فلسفه سياسي» از سلسله نشست هاي چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي برگزار شد.

تضمين آزادي در قانون اساسي/ آزادي معقول مهمترين هديه دين به يک ملت
در نشست «انقلاب اسلامي و آزادي» ضمن تشريح مباني ديني و قانوني آزادي در انقلاب اسلامي، ارائه دهندگان به تبيين ظرفيت ها، چالش ها، راهبردها و نمونه هاي آزادي در انقلاب اسلامي پرداختند.

شماره 162 ماهنامه «سنجاقک» منتشر شد
يکصد و شصت و دومين شماره ماهنامه سنجاقک ويژه شهريورماه 97 منتشر شد.

شماره 342 ماهنامه «سلام بچه ها» منتشر شد
سيصد و چهل و دومين شماره ماهنامه «سلام بچه ها»، ويژه شهريورماه 97 به چاپ رسيد.

نشست توجيهي «بازشناخت اهميت جايگاه طراحي صنعتي در سبک زندگي» برگزار مي شود
رئيس اداره فرهنگي و تبليغي و آموزشهاي کاربردي نمايندگي تهران از برگزاري نشست توجيهي «بازشناخت اهميت جايگاه طراحي صنعتي در سبک زندگي» در مراکز حوزوي تهران به همت اين دفتر خبر داد.

شماره 73 فصلنامه علمي پژوهشي «تاريخ اسلام» منتشر شد
هفتاد و سومين شماره فصلنامه علمي پژوهشي «تاريخ اسلام» به همت دانشگاه باقرالعلوم(ع) منتشر شد.

هفتمين دوره فقه پژوهي طرح ملي «مشق اجتهاد» برگزار شد
عضو هيئت علمي مرکز تخصصي آخوند خراساني اظهار داشت: در آفاق فقه پژوهي سه عامل گستره شريعت، گستره شئون و نيازهاي انسان بر گستره علم فقه مؤثر است.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما