رفعتی قربان زاده

رفعتی
1396/8/9 سه‌شنبه سخنگوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه سراسر کشور: توقف در عرصه فعالیت های سنتی برابر با از دست دادن حیات است  سخنگوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه سراسر کشور بر لزوم حرکت نشریات دفتر تبلیغات اسلامی به سمت دیجیتالی شدن تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین عباس رفعتی با حضور در غرفه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات، اظهار داشت: در عین حالی که فعالیت های مطبوعاتی و تبلیغی باید به صورت مکتوب حفظ شود، باید به سمت دیجیتالی و الکترونیکی حرکت کند، چرا که مردم کمتر مکتوبات منشور و مکتوب را می خوانند.
وی گفت: عصر، عصر ارتباطات و رسانه های دیجیتالی و الکترونیکی است و ان شاءالله دفتر تبلیغات اسلامی نیز باید این سمت حرکت کند.
سخنگوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه سراسر کشور درباره برگزاری دوره های سواد رسانه از سوی دفتر تبلیغات اسلامی، تصریح کرد: یکی از بحث های خوبی که دفتر تبلیغات اسلامی راه اندازی کرده، بحث سواد رسانه ای است که در این زمینه پیشگام و پیش قدم شده است.
وی بر ورود قوی دفتر تبلیغات اسلامی به فعالیت های رسانه ای و الکترونیکی خاطرنشان کرد: با توجه به تبلیغات و فعالیت های نوین با فناوری که امروزه در اختیار ما قرار گرفته و باز شده است، اگر بخواهیم در این عرصه، در فعالیت های سنتی گذشته متوقف باشیم، در واقع می توان گفت که حیات خود را از دست داده ایم و زنده و پویا بودن به این است که امروز در فعالیت های رسانه ای دیجیتالی و الکترونیکی به طور قوی وارد باشیم. 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

مراسم بزرگداشت حجت‌الاسلام دکتر احمدی در قم برگزار شد
مراسم بزرگداشت حجت‌الاسلام والمسلمین احمد احمدی از سوی نهادهای حوزوی در مسجد اعظم برگزار شد.

مسابقه بزرگ کتابخوانی الکترونیک خانواده قرآنی برگزار می شود
مسابقه بزرگ کتابخوانی الکترونیک خانواده قرآنی به همت پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و با همکاری میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

آغاز ثبت نام دوره های آموزشی مرکز فرهنگی هنری در تابستان
ثبت نام دوره های آموزشی مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ویژه برادران و خواهران طلبه و بستگان درجه یک آنان برای فصل تابستان آغاز شد.

اعلام فراخوان پيشنهاد موضوعات ره توشه ماه مبارک رمضان 1398
فراخوان پيشنهاد موضوعات ره توشه ماه مبارک رمضان 1398 از سوي معاونت فرهنگي تبليغي دفتر تبليغات اسلامي اعلام شد.

طرح برگزاري 40 نشست هم انديشي در چهل سالگي انقلاب
رئيس مرکز ملي پاسخگويي به سؤالات ديني خراسان رضوي با اشاره به طرح برگزاري 40 نشست هم انديشي در چهل سالگي انقلاب از برگزاري اولين جلسه از اين سلسله نشست ها در مشهد خبر داد. 

دوره آموزشي «پاسخ به شبهات مهدويت» برگزار شد
دوره آموزشي «پاسخ به شبهات مهدويت» به منظور شناخت بيشتر، نقد ديدگاه ها و جريانات انحرافي حوزه مهدويت و تقويت توان پاسخگويي به پرسش ها و شبهات روز، ويژه روحانيون شهرستان ايرانشهر برگزار شد.

کتاب «تفسير اجتهادي سوره تحريم» منتشر شد 
کتاب «تفسير اجتهادي سوره تحريم» به قلم محمد خامه گر توسط نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي به چاپ رسيد. 

نام نويسي دوره هاي آموزش هنرهاي تجسمي و ادبي ويژه طلاب و خانواده طلاب
نام نويسي در دوره هاي آموزشي هنرهاي تجسمي و ادبي مرکز فرهنگي هنري دفتر تبليغات اسلامي براي فصل تابستان آغاز شد.

مساله محوری و دستاورد اجرای طرح قطب های فکری فرهنگی در دفتر تبلیغات اسلامی/ تاکید رهبر معظم انقلاب بر اجرای دقیق طرح تحول
رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، رویکرد مساله محوری و نتایج اجرای طرح قطب های فکری فرهنگی در این دفتر را تبیین کرد.

مراسم رونمایی از «پرتال جامع علوم و معارف قرآن» برگزار شد
مراسم رونمایی از «پرتال جامع علوم و معارف قرآن» به همت پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در نمایشگاه قرآن برگزار شد.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما