رفعتی قربان زاده

رفعتی
1396/8/9 سه‌شنبه سخنگوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه سراسر کشور: توقف در عرصه فعالیت های سنتی برابر با از دست دادن حیات است  سخنگوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه سراسر کشور بر لزوم حرکت نشریات دفتر تبلیغات اسلامی به سمت دیجیتالی شدن تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین عباس رفعتی با حضور در غرفه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات، اظهار داشت: در عین حالی که فعالیت های مطبوعاتی و تبلیغی باید به صورت مکتوب حفظ شود، باید به سمت دیجیتالی و الکترونیکی حرکت کند، چرا که مردم کمتر مکتوبات منشور و مکتوب را می خوانند.
وی گفت: عصر، عصر ارتباطات و رسانه های دیجیتالی و الکترونیکی است و ان شاءالله دفتر تبلیغات اسلامی نیز باید این سمت حرکت کند.
سخنگوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه سراسر کشور درباره برگزاری دوره های سواد رسانه از سوی دفتر تبلیغات اسلامی، تصریح کرد: یکی از بحث های خوبی که دفتر تبلیغات اسلامی راه اندازی کرده، بحث سواد رسانه ای است که در این زمینه پیشگام و پیش قدم شده است.
وی بر ورود قوی دفتر تبلیغات اسلامی به فعالیت های رسانه ای و الکترونیکی خاطرنشان کرد: با توجه به تبلیغات و فعالیت های نوین با فناوری که امروزه در اختیار ما قرار گرفته و باز شده است، اگر بخواهیم در این عرصه، در فعالیت های سنتی گذشته متوقف باشیم، در واقع می توان گفت که حیات خود را از دست داده ایم و زنده و پویا بودن به این است که امروز در فعالیت های رسانه ای دیجیتالی و الکترونیکی به طور قوی وارد باشیم. 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

اعلام فراخوان جذب پژوهشگر مرکز پژوهش های اسلامی معصومیه
مرکز پژوهش های اسلامی معصومیه وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در دو گروه «مطالعات کاربردی اخلاق و تربیت» و «مطالعات کاربردی معارف اسلامی» پژوهشگر می پذیرد.

پذیرش طلبه توسط موسسه معصومیه(خواهران) برای سال تحصیلی 98-97
موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه برای سال تحصیلی 98-97 از میان خواهران واجد شرایط، طلبه می پذیرد.

اولین دوره آموزشی رشته شیعه شناسی مقطع سطح 4 برگزار می گردد
اولین دوره آموزشی سطح4 گرایش شیعه شناسی با مجوز شورای عالی آموزش حوزه ی علمیه قم  در مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضاع برگزار می گردد.

فراخوان عکس، فیلم و دلنوشته شهدای گمنام دانشگاه باقرالعلوم(ع)
مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از اعلام فراخوان فراخوان عکس، فیلم و دلنوشته با عنوان «نشانه های بی نشان» و با موضوع تشییع و تدفین شهدای گمنام دانشگاه باقرالعلوم(ع) خبر داد.

تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه باقرالعلوم(ع)
مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی از برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری دو شهید گمنام دفاع مقدس همزمان با اول اسفندماه، سالروز شهادت حضرت زهرا(س) در دانشگاه باقرالعلوم(ع) پردیسان خبر داد.

زندگی انسان بدون حکومت ممکن نیست
رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: اساساً زندگی انسان بدون حکومت ممکن نیست، بدون سیاست نمی توانیم زندگی کنیم، چه برسد به این که بگوییم می توانیم مؤمن باشیم. 

اصول و ارکان گفتمان انقلاب اسلامی/ گفتمان انقلاب اسلامی ریشه در متن و بطن اسلام دارد
رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان این که اصول گفتمان انقلاب اسلامی ریشه در وحی و منابع دین و بطن و متن اسلام دارد، گفت: امام خمینی(ره) با اجتهاد و اسلام شناسی خود این اصول را از متن و بطن منابع دینی استنباط کرد.

مردم ایران اسلامی در طول ۳۹ سال مجاهدت، جنگ و تحریم آبدیده شده اند
دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از عموم مردم جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تاکید کرد: مردم بزرگوار ایران در طول سال ها مجاهدت، جنگ، تحریم و فشارهای بی‌شمار دشمن آبدیده شده و راه مقابله با فتنه‌ها و بحران‌های منطقه‌ای و جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن را آموخته اند.

جزئیات درخشش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در همایش کتاب سال حوزه
رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به بیان موفقیت های این پژوهشگاه در روزهای اخیر در همایش ها و جشنواره ها پرداخت.

انتخاب کتاب کارآمدی روش اجتهادی امام خمینی(ره) در جشنواره فارابی
کتاب کارآمدی روش اجتهادی امام خمینی(ره) در نهمین جشنواره بین المللی فارابی، مقام سوم را کسب کرد.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما