رفعتی قربان زاده

رفعتی
1396/8/9 سه شنبه سخنگوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه سراسر کشور: توقف در عرصه فعالیت های سنتی برابر با از دست دادن حیات است  سخنگوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه سراسر کشور بر لزوم حرکت نشریات دفتر تبلیغات اسلامی به سمت دیجیتالی شدن تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین عباس رفعتی با حضور در غرفه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات، اظهار داشت: در عین حالی که فعالیت های مطبوعاتی و تبلیغی باید به صورت مکتوب حفظ شود، باید به سمت دیجیتالی و الکترونیکی حرکت کند، چرا که مردم کمتر مکتوبات منشور و مکتوب را می خوانند.
وی گفت: عصر، عصر ارتباطات و رسانه های دیجیتالی و الکترونیکی است و ان شاءالله دفتر تبلیغات اسلامی نیز باید این سمت حرکت کند.
سخنگوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه سراسر کشور درباره برگزاری دوره های سواد رسانه از سوی دفتر تبلیغات اسلامی، تصریح کرد: یکی از بحث های خوبی که دفتر تبلیغات اسلامی راه اندازی کرده، بحث سواد رسانه ای است که در این زمینه پیشگام و پیش قدم شده است.
وی بر ورود قوی دفتر تبلیغات اسلامی به فعالیت های رسانه ای و الکترونیکی خاطرنشان کرد: با توجه به تبلیغات و فعالیت های نوین با فناوری که امروزه در اختیار ما قرار گرفته و باز شده است، اگر بخواهیم در این عرصه، در فعالیت های سنتی گذشته متوقف باشیم، در واقع می توان گفت که حیات خود را از دست داده ایم و زنده و پویا بودن به این است که امروز در فعالیت های رسانه ای دیجیتالی و الکترونیکی به طور قوی وارد باشیم. 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

پیشنهاد واگذاری اعطای نشان شامد به سایت های مذهبی از سوی دفتر تبلیغات اسلامی
مدیر گروه فرهنگ سازی مرکز فناوری و اطلاعات و رسانه های دیجیتال گفت: پیشنهاد می شود که دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ساماندهی محتوای دینی را در فضای مجازی انجام دهد.

برگزاری مسابقه کتابخوانی پژوهان همزمان با نمایشگاه رسانه های دیجیتال
پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی با عنوان فضای مجازی سالم، مفید و ایمن را برگزار می کند.

به روزتر بودن دفتر تبلیغات اسلامی از میان مجموعه های حوزوی در عرصه رسانه های دیجیتال
معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی گفت: با توجه به مجموعه هایی که در حوزه فعال هستند، دفتر تبلیغات اسلامی در این عرصه به روز تر است.

کارگاه «مدیریت اطلاعات مبتنی بر اصطلاحنامه» برگزار شد
کارگاه «مدیریت اطلاعات مبتنی بر اصطلاحنامه» به همت پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال برگزار شد

ضرورت هم افزایی دفتر تبلیغات اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بسیاری از محصولات دفتر ارزشمند وقابل تقدیر است اما هم افزایی دفتر و سازمان در این عرصه بسیاری ضروری است.

دفتر تبلیغات اسلامی منشأ خدمات مؤثری است
رییس شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: دفتر تبلیغات اسلامی فعالیت های خیلی خوبی داشته و توانسته منشأ خدمات مؤثری در زمینه ترویج فرهنگ اسلامی و نشر معارف اسلامی باشد.

باید دامنه فعالیت های فناوری و دیجیتال دفتر تبلیغات اسلامی گسترده تر شود
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نرم افزارهایی و وبگاه هایی که ایجاد شده و قابل تقدیر است و باید دامنه آنها گسترده تر شود.

امضای تفاهم نامه همکاری دفتر تبلیغات اسلامی و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
تفاهم نامه میان مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی به امضا رسید. 

امضای تفاهم نامه همکاری دفتر تبلیغات اسلامی و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
تفاهم نامه میان مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی به امضا رسید. 

حضور مسؤولان کشوری و حوزوی در غرفه دفتر تبلیغات اسلامی در نمایشگاه رسانه های دیجیتال
مسؤولان کشوری و حوزوی از  غرفه دفتر تبلیغات اسلامی در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال بازدید کردند.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما