نمایشگاه

نوروزنژاد
1396/8/7 يكشنبه حضور دفتر تبليغات اسلامی با 17 نشريه در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم با 17 نشريه در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات حضور پيدا کرده است.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمين حميد نوروزنژاد مدير روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم، با بيان اين که دفتر تبليغات اسلامي در بدو پيروزي انقلاب اسلامي به فرمان حضرت امام خميني(ره) تشکيل گرديد تصريح کرد: اين دفتر از آغاز پيروزي انقلاب اسلامي تاکنون با افزايش مستمر توانايي هاي خود و با ايفاي نقش واسط ميان حوزه هاي علميه، نظام و نهادهاي مردمي تلاش براي رفع نيازهاي ديني و فرهنگي، جايگاه ويژه اي در ميان سازمان هاي متولي فعاليت هاي فرهنگي کشور پيدا کرده است.

وي با بيان اين که نگاهي به سخنان امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري نمايانگر همين جايگاه ويژه است افزود: دفتر تبليغات اسلامي که از سوي مقام معظم رهبري به عنوان نماد روشنفکري حوزه معرفي گرديده، خود را در افق چشم انداز بيست ساله کشور به عنوان اصلي ترين تامين کننده نيازهاي معرفتي و انساني(نرم افزاري) عرصه فرهنگ، جهت توسعه و تعميق دين مداري تعريف کرده است.

مدير روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي با اشاره به حضور اين دفتر در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات تهران گفت: از جمله اهداف عملياتي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم، تلاش و همکاري در جهت توليد و عرضه منشورات مکتوب، محصولات ديداري و شنيداري، نرم افزارها و پايگاه هاي اطلاع رساني در حوزه فرهنگ و معارف اسلامي با بهره گيري از ذخائر علمي- فرهنگي حوزه هاي علميه است که در راستاي معرفي فعاليت هاي صورت گرفته در اين زمينه ها و استفاده هرچه بيشتر عموم جامعه بويژه قشر فرهنگي و تحصيلکرده در اين نمايشگاه حضور يافته ايم.

وي با بيان اين که تمامي نشريات دفتر اعم از ماهنامه ها، دوماهنامه ها و فصلنامه ها که توسط معاونت هاي مختلف و همچنين مراکز و شعب دفتر تهيه و توزيع مي شوند، با حضور کارشناسان آنها در اين نمايشگاه معرفي خواهند شد، اظهار داشت: امسال نيز پرتال دفتر تبليغات اسلامي(Dte.ir) که اطلاعات مورد نياز کاربران در خصوص اين دفتر را ارائه کرده و در صورت لزوم با ساير پرتال ها به اشتراک مي گذارد، حضور فعالي در نمايشگاه مطبوعات دارد.

لازم به ذکر است، غرفه دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات در راهروي اصلي شبستان، جنب ورودي نمازخانه واقع شده و پذيراي عموم علاقه مندان است.

برای مشاهده گزارش تصویری غرفه دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه علمیه قم، اینجا کلیک نمایید.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

پيشينه انقلاب و جمهوري اسلامي به مدنيت ديني ايراني بر مي گردد
نماينده سابق مجلس شوراي اسلامي پيشينه انقلاب و جمهوري اسلامي را مدنيت ديني ايراني عنوان کرد و گفت: پشتوانه آن مکتب ديني مدني اسلام است.

توسعه علوم و معارف قرآن کريم پس از انقلاب اسلامي تبيين شد
عضو هيأت علمي دانشگاه تهران گفت: اگر ما به پيشينه علوم قرآني توجه کنيم، کارهاي حوزه علميه بعد از انقلاب در حوزه علوم قرآني افتخار آميز است.

نشست «ولايت فقيه و امامت و رهبري» برگزار شد
رييس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي در تبيين ولايت فقيه در ديدگاه امام خميني(ره) گفت: در ديدگاه امام راحل، رهبري و تشکيل دولت دو عنصر متفاوت است که رهبري انتصابي و دولت انتخابي و مبتني بر رأي مردم است.

نشست «انقلاب اسلامي و توسعه فلسفه سياسي» برگزار شد
نشست «انقلاب اسلامي و توسعه فلسفه سياسي» از سلسله نشست هاي چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي برگزار شد.

تضمين آزادي در قانون اساسي/ آزادي معقول مهمترين هديه دين به يک ملت
در نشست «انقلاب اسلامي و آزادي» ضمن تشريح مباني ديني و قانوني آزادي در انقلاب اسلامي، ارائه دهندگان به تبيين ظرفيت ها، چالش ها، راهبردها و نمونه هاي آزادي در انقلاب اسلامي پرداختند.

شماره 162 ماهنامه «سنجاقک» منتشر شد
يکصد و شصت و دومين شماره ماهنامه سنجاقک ويژه شهريورماه 97 منتشر شد.

شماره 342 ماهنامه «سلام بچه ها» منتشر شد
سيصد و چهل و دومين شماره ماهنامه «سلام بچه ها»، ويژه شهريورماه 97 به چاپ رسيد.

نشست توجيهي «بازشناخت اهميت جايگاه طراحي صنعتي در سبک زندگي» برگزار مي شود
رئيس اداره فرهنگي و تبليغي و آموزشهاي کاربردي نمايندگي تهران از برگزاري نشست توجيهي «بازشناخت اهميت جايگاه طراحي صنعتي در سبک زندگي» در مراکز حوزوي تهران به همت اين دفتر خبر داد.

شماره 73 فصلنامه علمي پژوهشي «تاريخ اسلام» منتشر شد
هفتاد و سومين شماره فصلنامه علمي پژوهشي «تاريخ اسلام» به همت دانشگاه باقرالعلوم(ع) منتشر شد.

هفتمين دوره فقه پژوهي طرح ملي «مشق اجتهاد» برگزار شد
عضو هيئت علمي مرکز تخصصي آخوند خراساني اظهار داشت: در آفاق فقه پژوهي سه عامل گستره شريعت، گستره شئون و نيازهاي انسان بر گستره علم فقه مؤثر است.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما