نمایشگاه

نوروزنژاد
1396/8/7 يكشنبه حضور دفتر تبليغات اسلامی با 17 نشريه در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم با 17 نشريه در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات حضور پيدا کرده است.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمين حميد نوروزنژاد مدير روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم، با بيان اين که دفتر تبليغات اسلامي در بدو پيروزي انقلاب اسلامي به فرمان حضرت امام خميني(ره) تشکيل گرديد تصريح کرد: اين دفتر از آغاز پيروزي انقلاب اسلامي تاکنون با افزايش مستمر توانايي هاي خود و با ايفاي نقش واسط ميان حوزه هاي علميه، نظام و نهادهاي مردمي تلاش براي رفع نيازهاي ديني و فرهنگي، جايگاه ويژه اي در ميان سازمان هاي متولي فعاليت هاي فرهنگي کشور پيدا کرده است.

وي با بيان اين که نگاهي به سخنان امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري نمايانگر همين جايگاه ويژه است افزود: دفتر تبليغات اسلامي که از سوي مقام معظم رهبري به عنوان نماد روشنفکري حوزه معرفي گرديده، خود را در افق چشم انداز بيست ساله کشور به عنوان اصلي ترين تامين کننده نيازهاي معرفتي و انساني(نرم افزاري) عرصه فرهنگ، جهت توسعه و تعميق دين مداري تعريف کرده است.

مدير روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي با اشاره به حضور اين دفتر در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات تهران گفت: از جمله اهداف عملياتي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم، تلاش و همکاري در جهت توليد و عرضه منشورات مکتوب، محصولات ديداري و شنيداري، نرم افزارها و پايگاه هاي اطلاع رساني در حوزه فرهنگ و معارف اسلامي با بهره گيري از ذخائر علمي- فرهنگي حوزه هاي علميه است که در راستاي معرفي فعاليت هاي صورت گرفته در اين زمينه ها و استفاده هرچه بيشتر عموم جامعه بويژه قشر فرهنگي و تحصيلکرده در اين نمايشگاه حضور يافته ايم.

وي با بيان اين که تمامي نشريات دفتر اعم از ماهنامه ها، دوماهنامه ها و فصلنامه ها که توسط معاونت هاي مختلف و همچنين مراکز و شعب دفتر تهيه و توزيع مي شوند، با حضور کارشناسان آنها در اين نمايشگاه معرفي خواهند شد، اظهار داشت: امسال نيز پرتال دفتر تبليغات اسلامي(Dte.ir) که اطلاعات مورد نياز کاربران در خصوص اين دفتر را ارائه کرده و در صورت لزوم با ساير پرتال ها به اشتراک مي گذارد، حضور فعالي در نمايشگاه مطبوعات دارد.

لازم به ذکر است، غرفه دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات در راهروي اصلي شبستان، جنب ورودي نمازخانه واقع شده و پذيراي عموم علاقه مندان است.

برای مشاهده گزارش تصویری غرفه دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه علمیه قم، اینجا کلیک نمایید.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

مراسم بزرگداشت حجت‌الاسلام دکتر احمدی در قم برگزار شد
مراسم بزرگداشت حجت‌الاسلام والمسلمین احمد احمدی از سوی نهادهای حوزوی در مسجد اعظم برگزار شد.

مسابقه بزرگ کتابخوانی الکترونیک خانواده قرآنی برگزار می شود
مسابقه بزرگ کتابخوانی الکترونیک خانواده قرآنی به همت پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و با همکاری میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

آغاز ثبت نام دوره های آموزشی مرکز فرهنگی هنری در تابستان
ثبت نام دوره های آموزشی مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ویژه برادران و خواهران طلبه و بستگان درجه یک آنان برای فصل تابستان آغاز شد.

اعلام فراخوان پيشنهاد موضوعات ره توشه ماه مبارک رمضان 1398
فراخوان پيشنهاد موضوعات ره توشه ماه مبارک رمضان 1398 از سوي معاونت فرهنگي تبليغي دفتر تبليغات اسلامي اعلام شد.

طرح برگزاري 40 نشست هم انديشي در چهل سالگي انقلاب
رئيس مرکز ملي پاسخگويي به سؤالات ديني خراسان رضوي با اشاره به طرح برگزاري 40 نشست هم انديشي در چهل سالگي انقلاب از برگزاري اولين جلسه از اين سلسله نشست ها در مشهد خبر داد. 

دوره آموزشي «پاسخ به شبهات مهدويت» برگزار شد
دوره آموزشي «پاسخ به شبهات مهدويت» به منظور شناخت بيشتر، نقد ديدگاه ها و جريانات انحرافي حوزه مهدويت و تقويت توان پاسخگويي به پرسش ها و شبهات روز، ويژه روحانيون شهرستان ايرانشهر برگزار شد.

کتاب «تفسير اجتهادي سوره تحريم» منتشر شد 
کتاب «تفسير اجتهادي سوره تحريم» به قلم محمد خامه گر توسط نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي به چاپ رسيد. 

نام نويسي دوره هاي آموزش هنرهاي تجسمي و ادبي ويژه طلاب و خانواده طلاب
نام نويسي در دوره هاي آموزشي هنرهاي تجسمي و ادبي مرکز فرهنگي هنري دفتر تبليغات اسلامي براي فصل تابستان آغاز شد.

مساله محوری و دستاورد اجرای طرح قطب های فکری فرهنگی در دفتر تبلیغات اسلامی/ تاکید رهبر معظم انقلاب بر اجرای دقیق طرح تحول
رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، رویکرد مساله محوری و نتایج اجرای طرح قطب های فکری فرهنگی در این دفتر را تبیین کرد.

مراسم رونمایی از «پرتال جامع علوم و معارف قرآن» برگزار شد
مراسم رونمایی از «پرتال جامع علوم و معارف قرآن» به همت پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در نمایشگاه قرآن برگزار شد.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما