نمایشگاه

نوروزنژاد
1396/8/7 يكشنبه حضور دفتر تبليغات اسلامی با 17 نشريه در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم با 17 نشريه در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات حضور پيدا کرده است.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمين حميد نوروزنژاد مدير روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم، با بيان اين که دفتر تبليغات اسلامي در بدو پيروزي انقلاب اسلامي به فرمان حضرت امام خميني(ره) تشکيل گرديد تصريح کرد: اين دفتر از آغاز پيروزي انقلاب اسلامي تاکنون با افزايش مستمر توانايي هاي خود و با ايفاي نقش واسط ميان حوزه هاي علميه، نظام و نهادهاي مردمي تلاش براي رفع نيازهاي ديني و فرهنگي، جايگاه ويژه اي در ميان سازمان هاي متولي فعاليت هاي فرهنگي کشور پيدا کرده است.

وي با بيان اين که نگاهي به سخنان امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري نمايانگر همين جايگاه ويژه است افزود: دفتر تبليغات اسلامي که از سوي مقام معظم رهبري به عنوان نماد روشنفکري حوزه معرفي گرديده، خود را در افق چشم انداز بيست ساله کشور به عنوان اصلي ترين تامين کننده نيازهاي معرفتي و انساني(نرم افزاري) عرصه فرهنگ، جهت توسعه و تعميق دين مداري تعريف کرده است.

مدير روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي با اشاره به حضور اين دفتر در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات تهران گفت: از جمله اهداف عملياتي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم، تلاش و همکاري در جهت توليد و عرضه منشورات مکتوب، محصولات ديداري و شنيداري، نرم افزارها و پايگاه هاي اطلاع رساني در حوزه فرهنگ و معارف اسلامي با بهره گيري از ذخائر علمي- فرهنگي حوزه هاي علميه است که در راستاي معرفي فعاليت هاي صورت گرفته در اين زمينه ها و استفاده هرچه بيشتر عموم جامعه بويژه قشر فرهنگي و تحصيلکرده در اين نمايشگاه حضور يافته ايم.

وي با بيان اين که تمامي نشريات دفتر اعم از ماهنامه ها، دوماهنامه ها و فصلنامه ها که توسط معاونت هاي مختلف و همچنين مراکز و شعب دفتر تهيه و توزيع مي شوند، با حضور کارشناسان آنها در اين نمايشگاه معرفي خواهند شد، اظهار داشت: امسال نيز پرتال دفتر تبليغات اسلامي(Dte.ir) که اطلاعات مورد نياز کاربران در خصوص اين دفتر را ارائه کرده و در صورت لزوم با ساير پرتال ها به اشتراک مي گذارد، حضور فعالي در نمايشگاه مطبوعات دارد.

لازم به ذکر است، غرفه دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات در راهروي اصلي شبستان، جنب ورودي نمازخانه واقع شده و پذيراي عموم علاقه مندان است.

برای مشاهده گزارش تصویری غرفه دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه علمیه قم، اینجا کلیک نمایید.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

اعلام فراخوان جذب پژوهشگر مرکز پژوهش های اسلامی معصومیه
مرکز پژوهش های اسلامی معصومیه وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در دو گروه «مطالعات کاربردی اخلاق و تربیت» و «مطالعات کاربردی معارف اسلامی» پژوهشگر می پذیرد.

پذیرش طلبه توسط موسسه معصومیه(خواهران) برای سال تحصیلی 98-97
موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه برای سال تحصیلی 98-97 از میان خواهران واجد شرایط، طلبه می پذیرد.

اولین دوره آموزشی رشته شیعه شناسی مقطع سطح 4 برگزار می گردد
اولین دوره آموزشی سطح4 گرایش شیعه شناسی با مجوز شورای عالی آموزش حوزه ی علمیه قم  در مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضاع برگزار می گردد.

فراخوان عکس، فیلم و دلنوشته شهدای گمنام دانشگاه باقرالعلوم(ع)
مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از اعلام فراخوان فراخوان عکس، فیلم و دلنوشته با عنوان «نشانه های بی نشان» و با موضوع تشییع و تدفین شهدای گمنام دانشگاه باقرالعلوم(ع) خبر داد.

تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه باقرالعلوم(ع)
مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی از برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری دو شهید گمنام دفاع مقدس همزمان با اول اسفندماه، سالروز شهادت حضرت زهرا(س) در دانشگاه باقرالعلوم(ع) پردیسان خبر داد.

زندگی انسان بدون حکومت ممکن نیست
رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: اساساً زندگی انسان بدون حکومت ممکن نیست، بدون سیاست نمی توانیم زندگی کنیم، چه برسد به این که بگوییم می توانیم مؤمن باشیم. 

اصول و ارکان گفتمان انقلاب اسلامی/ گفتمان انقلاب اسلامی ریشه در متن و بطن اسلام دارد
رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان این که اصول گفتمان انقلاب اسلامی ریشه در وحی و منابع دین و بطن و متن اسلام دارد، گفت: امام خمینی(ره) با اجتهاد و اسلام شناسی خود این اصول را از متن و بطن منابع دینی استنباط کرد.

مردم ایران اسلامی در طول ۳۹ سال مجاهدت، جنگ و تحریم آبدیده شده اند
دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از عموم مردم جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تاکید کرد: مردم بزرگوار ایران در طول سال ها مجاهدت، جنگ، تحریم و فشارهای بی‌شمار دشمن آبدیده شده و راه مقابله با فتنه‌ها و بحران‌های منطقه‌ای و جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن را آموخته اند.

جزئیات درخشش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در همایش کتاب سال حوزه
رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به بیان موفقیت های این پژوهشگاه در روزهای اخیر در همایش ها و جشنواره ها پرداخت.

انتخاب کتاب کارآمدی روش اجتهادی امام خمینی(ره) در جشنواره فارابی
کتاب کارآمدی روش اجتهادی امام خمینی(ره) در نهمین جشنواره بین المللی فارابی، مقام سوم را کسب کرد.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما