نمایشگاه

نوروزنژاد
1396/8/7 يكشنبه حضور دفتر تبليغات اسلامی با 17 نشريه در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم با 17 نشريه در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات حضور پيدا کرده است.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمين حميد نوروزنژاد مدير روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم، با بيان اين که دفتر تبليغات اسلامي در بدو پيروزي انقلاب اسلامي به فرمان حضرت امام خميني(ره) تشکيل گرديد تصريح کرد: اين دفتر از آغاز پيروزي انقلاب اسلامي تاکنون با افزايش مستمر توانايي هاي خود و با ايفاي نقش واسط ميان حوزه هاي علميه، نظام و نهادهاي مردمي تلاش براي رفع نيازهاي ديني و فرهنگي، جايگاه ويژه اي در ميان سازمان هاي متولي فعاليت هاي فرهنگي کشور پيدا کرده است.

وي با بيان اين که نگاهي به سخنان امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري نمايانگر همين جايگاه ويژه است افزود: دفتر تبليغات اسلامي که از سوي مقام معظم رهبري به عنوان نماد روشنفکري حوزه معرفي گرديده، خود را در افق چشم انداز بيست ساله کشور به عنوان اصلي ترين تامين کننده نيازهاي معرفتي و انساني(نرم افزاري) عرصه فرهنگ، جهت توسعه و تعميق دين مداري تعريف کرده است.

مدير روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي با اشاره به حضور اين دفتر در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات تهران گفت: از جمله اهداف عملياتي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم، تلاش و همکاري در جهت توليد و عرضه منشورات مکتوب، محصولات ديداري و شنيداري، نرم افزارها و پايگاه هاي اطلاع رساني در حوزه فرهنگ و معارف اسلامي با بهره گيري از ذخائر علمي- فرهنگي حوزه هاي علميه است که در راستاي معرفي فعاليت هاي صورت گرفته در اين زمينه ها و استفاده هرچه بيشتر عموم جامعه بويژه قشر فرهنگي و تحصيلکرده در اين نمايشگاه حضور يافته ايم.

وي با بيان اين که تمامي نشريات دفتر اعم از ماهنامه ها، دوماهنامه ها و فصلنامه ها که توسط معاونت هاي مختلف و همچنين مراکز و شعب دفتر تهيه و توزيع مي شوند، با حضور کارشناسان آنها در اين نمايشگاه معرفي خواهند شد، اظهار داشت: امسال نيز پرتال دفتر تبليغات اسلامي(Dte.ir) که اطلاعات مورد نياز کاربران در خصوص اين دفتر را ارائه کرده و در صورت لزوم با ساير پرتال ها به اشتراک مي گذارد، حضور فعالي در نمايشگاه مطبوعات دارد.

لازم به ذکر است، غرفه دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات در راهروي اصلي شبستان، جنب ورودي نمازخانه واقع شده و پذيراي عموم علاقه مندان است.

برای مشاهده گزارش تصویری غرفه دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه علمیه قم، اینجا کلیک نمایید.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

نشست بیان دستاوردهای پژوهشی مرکز فرهنگی هنری برگزار شد
در چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی، نشست بیان دستاوردهای پژوهشی مرکز فرهنگی هنری این دفتر با سخنرانی رییس این مرکز برگزار شد.

نشست بیان دستاوردهای پژوهشی پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی برگزار شد
به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نشست بیان دستاوردهای پژوهشی پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی در دومین روز از چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی در مرکز همایش های غدیر برگزار شد.

مسأله محوری ویژگی بارز آثار پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی است
معاون پژوهش فاز پنج حوزه علمیه صدوقی گفت: ویژگی بارز پژوهش های صورت گرفته در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی مسأله محور بودن آن ها است.

تولید علم باید متناسب با مقتضیات زمان باشد
مدیر واحد پنج مدرسه علمیه شهید صدوقی با اشاره به اهمیت نمایشگاه های پژوهشی گفت: تولید علم باید متناسب با مقتضیات زمان باشد و ما باید بتوانیم رابطه فقه و تربیت و فقه و حکومت و حتی رابطه فقه و فضای مجازی را تعریف و روی آن سرمایه گذاری کنیم.

نشست بیان دستاوردهای پژوهشی مؤسسه آموزش عالی معصومیه برگزار شد
به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نشست بیان دستاوردهای پژوهشی یکساله مؤسسه آموزش عالی معصومیه در سومین روز از چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

نشست بیان دستاوردهای پژوهشی پژوهشکده فقه و حقوق اسلامی برگزار شد
به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نشست بیان دستاوردهای پژوهشی یکساله پژوهشکده فقه و حقوق اسلامی در سومین روز از چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی در مرکز همایش های غدیر برگزار شد.

شیوه انتخاب برترین های پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی تبیین شد
معاون پژوهش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی مراحل انتخاب پژوهشکده، گروه، عضو هیئت علمی و محقق رسمی برتر را تبیین کرد. 

نشست تبیین دستاوردهای معاونت فرهنگی و تبلیغی برگزار شد
در نشستی در نمایشگاه هفته پژوهش در مرکز همایش های غدیر، دستاوردهای پژوهشی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی تبیین شد. 

نشست تبیین دستاوردهای پژوهشکده اخلاق و معنویت برگزار شد
نشست تبیین دستاوردهای پژوهشکده اخلاق و معنویت با ارائه رییس و مدیران گروه این پژوهشکده برگزار شد. 

ضرورت ورود مراکز پژوهشی حوزوی در بحث الگوی اسلامی ـ ایرانی پیشرفت
معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از تلاش در راستای تولید نظریه دولت اسلامی در پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی خبر داد. 

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما