نمایشگاه

نوروزنژاد
1396/8/7 يكشنبه حضور دفتر تبليغات اسلامی با 17 نشريه در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم با 17 نشريه در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات حضور پيدا کرده است.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمين حميد نوروزنژاد مدير روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم، با بيان اين که دفتر تبليغات اسلامي در بدو پيروزي انقلاب اسلامي به فرمان حضرت امام خميني(ره) تشکيل گرديد تصريح کرد: اين دفتر از آغاز پيروزي انقلاب اسلامي تاکنون با افزايش مستمر توانايي هاي خود و با ايفاي نقش واسط ميان حوزه هاي علميه، نظام و نهادهاي مردمي تلاش براي رفع نيازهاي ديني و فرهنگي، جايگاه ويژه اي در ميان سازمان هاي متولي فعاليت هاي فرهنگي کشور پيدا کرده است.

وي با بيان اين که نگاهي به سخنان امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري نمايانگر همين جايگاه ويژه است افزود: دفتر تبليغات اسلامي که از سوي مقام معظم رهبري به عنوان نماد روشنفکري حوزه معرفي گرديده، خود را در افق چشم انداز بيست ساله کشور به عنوان اصلي ترين تامين کننده نيازهاي معرفتي و انساني(نرم افزاري) عرصه فرهنگ، جهت توسعه و تعميق دين مداري تعريف کرده است.

مدير روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي با اشاره به حضور اين دفتر در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات تهران گفت: از جمله اهداف عملياتي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم، تلاش و همکاري در جهت توليد و عرضه منشورات مکتوب، محصولات ديداري و شنيداري، نرم افزارها و پايگاه هاي اطلاع رساني در حوزه فرهنگ و معارف اسلامي با بهره گيري از ذخائر علمي- فرهنگي حوزه هاي علميه است که در راستاي معرفي فعاليت هاي صورت گرفته در اين زمينه ها و استفاده هرچه بيشتر عموم جامعه بويژه قشر فرهنگي و تحصيلکرده در اين نمايشگاه حضور يافته ايم.

وي با بيان اين که تمامي نشريات دفتر اعم از ماهنامه ها، دوماهنامه ها و فصلنامه ها که توسط معاونت هاي مختلف و همچنين مراکز و شعب دفتر تهيه و توزيع مي شوند، با حضور کارشناسان آنها در اين نمايشگاه معرفي خواهند شد، اظهار داشت: امسال نيز پرتال دفتر تبليغات اسلامي(Dte.ir) که اطلاعات مورد نياز کاربران در خصوص اين دفتر را ارائه کرده و در صورت لزوم با ساير پرتال ها به اشتراک مي گذارد، حضور فعالي در نمايشگاه مطبوعات دارد.

لازم به ذکر است، غرفه دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات در راهروي اصلي شبستان، جنب ورودي نمازخانه واقع شده و پذيراي عموم علاقه مندان است.

برای مشاهده گزارش تصویری غرفه دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه علمیه قم، اینجا کلیک نمایید.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

پیشنهاد واگذاری اعطای نشان شامد به سایت های مذهبی از سوی دفتر تبلیغات اسلامی
مدیر گروه فرهنگ سازی مرکز فناوری و اطلاعات و رسانه های دیجیتال گفت: پیشنهاد می شود که دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ساماندهی محتوای دینی را در فضای مجازی انجام دهد.

برگزاری مسابقه کتابخوانی پژوهان همزمان با نمایشگاه رسانه های دیجیتال
پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی با عنوان فضای مجازی سالم، مفید و ایمن را برگزار می کند.

به روزتر بودن دفتر تبلیغات اسلامی از میان مجموعه های حوزوی در عرصه رسانه های دیجیتال
معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی گفت: با توجه به مجموعه هایی که در حوزه فعال هستند، دفتر تبلیغات اسلامی در این عرصه به روز تر است.

کارگاه «مدیریت اطلاعات مبتنی بر اصطلاحنامه» برگزار شد
کارگاه «مدیریت اطلاعات مبتنی بر اصطلاحنامه» به همت پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال برگزار شد

ضرورت هم افزایی دفتر تبلیغات اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بسیاری از محصولات دفتر ارزشمند وقابل تقدیر است اما هم افزایی دفتر و سازمان در این عرصه بسیاری ضروری است.

دفتر تبلیغات اسلامی منشأ خدمات مؤثری است
رییس شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: دفتر تبلیغات اسلامی فعالیت های خیلی خوبی داشته و توانسته منشأ خدمات مؤثری در زمینه ترویج فرهنگ اسلامی و نشر معارف اسلامی باشد.

باید دامنه فعالیت های فناوری و دیجیتال دفتر تبلیغات اسلامی گسترده تر شود
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نرم افزارهایی و وبگاه هایی که ایجاد شده و قابل تقدیر است و باید دامنه آنها گسترده تر شود.

امضای تفاهم نامه همکاری دفتر تبلیغات اسلامی و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
تفاهم نامه میان مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی به امضا رسید. 

امضای تفاهم نامه همکاری دفتر تبلیغات اسلامی و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
تفاهم نامه میان مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی به امضا رسید. 

حضور مسؤولان کشوری و حوزوی در غرفه دفتر تبلیغات اسلامی در نمایشگاه رسانه های دیجیتال
مسؤولان کشوری و حوزوی از  غرفه دفتر تبلیغات اسلامی در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال بازدید کردند.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما