عراقی
1396/6/14 سه‌شنبه ارسال ۲۵۰ مقاله علمی به همایش ملی بررسی آرای تفسیری علامه محمدهادی معرفت دبیر همایش ملی بررسی آرای تفسیری علامه محمدهادی معرفت از ارسال ۲۵۰ مقاله علمی به این همایش خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام جلال‌ عراقی "دبیر همایش ملی بررسی آرای تفسیری علامه محمدهادی معرفت" در گفتگویی تصریح کرد: پیرو تشکیل جلسه گذشته کمیته هماهنگی برگزاری این همایش مقرر شد تا با توجه به درخواست متعدد علاقه‌مندان برای ارسال مقاله، زمان ارسال اصل مقالات تا ۲۵ شهریور ماه تمدید شود.

وی افزود: این تمدید برای تسهیل بیشتر در فرایند دریافت اصل مقالات صورت گرفت و کمیته هماهنگی این همایش متشکل از دبیر علمی و اجرایی همایش و رئیس موسسه تمهید است.

دبیر همایش ملی بررسی آرای تفسیری علامه محمدهادی معرفت با بیان اینکه تاکنون قریب به ۲۵۰ مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده است، عنوان کرد: بیش از ۸۰  مقاله نیز درحال ارزیابی است.

وی تصریح کرد تاکنون ۱۰پیش نشست مقدماتی برگزار شده است و برپایی پیش نشست‌هایی در قم، مشهد و تهران را از دیگر تصمیمات کمیته هماهنگی این همایش در مردادماه و آبان ماه برشمرد و عنوان کرد: نخستین همایش ملی و سراسری "بررسی آرای تفسیری علامه محمدهادی معرفت (ره)" به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و موسسه قرآنی تمهید در ۲ آذرماه ۹۶ با حضور صاحبنظران قرآنی حوزه و دانشگاه در قم برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محورها و زمان بندی این همایش می‌توانند به نشانی اینترنتی http://conf.isc.gov.ir/marefat۹۶ مراجعه کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

اعلام فراخوان جذب پژوهشگر مرکز پژوهش های اسلامی معصومیه
مرکز پژوهش های اسلامی معصومیه وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در دو گروه «مطالعات کاربردی اخلاق و تربیت» و «مطالعات کاربردی معارف اسلامی» پژوهشگر می پذیرد.

پذیرش طلبه توسط موسسه معصومیه(خواهران) برای سال تحصیلی 98-97
موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه برای سال تحصیلی 98-97 از میان خواهران واجد شرایط، طلبه می پذیرد.

اولین دوره آموزشی رشته شیعه شناسی مقطع سطح 4 برگزار می گردد
اولین دوره آموزشی سطح4 گرایش شیعه شناسی با مجوز شورای عالی آموزش حوزه ی علمیه قم  در مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضاع برگزار می گردد.

فراخوان عکس، فیلم و دلنوشته شهدای گمنام دانشگاه باقرالعلوم(ع)
مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از اعلام فراخوان فراخوان عکس، فیلم و دلنوشته با عنوان «نشانه های بی نشان» و با موضوع تشییع و تدفین شهدای گمنام دانشگاه باقرالعلوم(ع) خبر داد.

تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه باقرالعلوم(ع)
مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی از برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری دو شهید گمنام دفاع مقدس همزمان با اول اسفندماه، سالروز شهادت حضرت زهرا(س) در دانشگاه باقرالعلوم(ع) پردیسان خبر داد.

زندگی انسان بدون حکومت ممکن نیست
رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: اساساً زندگی انسان بدون حکومت ممکن نیست، بدون سیاست نمی توانیم زندگی کنیم، چه برسد به این که بگوییم می توانیم مؤمن باشیم. 

اصول و ارکان گفتمان انقلاب اسلامی/ گفتمان انقلاب اسلامی ریشه در متن و بطن اسلام دارد
رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان این که اصول گفتمان انقلاب اسلامی ریشه در وحی و منابع دین و بطن و متن اسلام دارد، گفت: امام خمینی(ره) با اجتهاد و اسلام شناسی خود این اصول را از متن و بطن منابع دینی استنباط کرد.

مردم ایران اسلامی در طول ۳۹ سال مجاهدت، جنگ و تحریم آبدیده شده اند
دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از عموم مردم جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تاکید کرد: مردم بزرگوار ایران در طول سال ها مجاهدت، جنگ، تحریم و فشارهای بی‌شمار دشمن آبدیده شده و راه مقابله با فتنه‌ها و بحران‌های منطقه‌ای و جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن را آموخته اند.

جزئیات درخشش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در همایش کتاب سال حوزه
رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به بیان موفقیت های این پژوهشگاه در روزهای اخیر در همایش ها و جشنواره ها پرداخت.

انتخاب کتاب کارآمدی روش اجتهادی امام خمینی(ره) در جشنواره فارابی
کتاب کارآمدی روش اجتهادی امام خمینی(ره) در نهمین جشنواره بین المللی فارابی، مقام سوم را کسب کرد.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما