عراقی
1396/6/14 سه شنبه ارسال ۲۵۰ مقاله علمی به همایش ملی بررسی آرای تفسیری علامه محمدهادی معرفت دبیر همایش ملی بررسی آرای تفسیری علامه محمدهادی معرفت از ارسال ۲۵۰ مقاله علمی به این همایش خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام جلال‌ عراقی "دبیر همایش ملی بررسی آرای تفسیری علامه محمدهادی معرفت" در گفتگویی تصریح کرد: پیرو تشکیل جلسه گذشته کمیته هماهنگی برگزاری این همایش مقرر شد تا با توجه به درخواست متعدد علاقه‌مندان برای ارسال مقاله، زمان ارسال اصل مقالات تا ۲۵ شهریور ماه تمدید شود.

وی افزود: این تمدید برای تسهیل بیشتر در فرایند دریافت اصل مقالات صورت گرفت و کمیته هماهنگی این همایش متشکل از دبیر علمی و اجرایی همایش و رئیس موسسه تمهید است.

دبیر همایش ملی بررسی آرای تفسیری علامه محمدهادی معرفت با بیان اینکه تاکنون قریب به ۲۵۰ مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده است، عنوان کرد: بیش از ۸۰  مقاله نیز درحال ارزیابی است.

وی تصریح کرد تاکنون ۱۰پیش نشست مقدماتی برگزار شده است و برپایی پیش نشست‌هایی در قم، مشهد و تهران را از دیگر تصمیمات کمیته هماهنگی این همایش در مردادماه و آبان ماه برشمرد و عنوان کرد: نخستین همایش ملی و سراسری "بررسی آرای تفسیری علامه محمدهادی معرفت (ره)" به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و موسسه قرآنی تمهید در ۲ آذرماه ۹۶ با حضور صاحبنظران قرآنی حوزه و دانشگاه در قم برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محورها و زمان بندی این همایش می‌توانند به نشانی اینترنتی http://conf.isc.gov.ir/marefat۹۶ مراجعه کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

پیشنهاد واگذاری اعطای نشان شامد به سایت های مذهبی از سوی دفتر تبلیغات اسلامی
مدیر گروه فرهنگ سازی مرکز فناوری و اطلاعات و رسانه های دیجیتال گفت: پیشنهاد می شود که دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ساماندهی محتوای دینی را در فضای مجازی انجام دهد.

برگزاری مسابقه کتابخوانی پژوهان همزمان با نمایشگاه رسانه های دیجیتال
پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی با عنوان فضای مجازی سالم، مفید و ایمن را برگزار می کند.

به روزتر بودن دفتر تبلیغات اسلامی از میان مجموعه های حوزوی در عرصه رسانه های دیجیتال
معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی گفت: با توجه به مجموعه هایی که در حوزه فعال هستند، دفتر تبلیغات اسلامی در این عرصه به روز تر است.

کارگاه «مدیریت اطلاعات مبتنی بر اصطلاحنامه» برگزار شد
کارگاه «مدیریت اطلاعات مبتنی بر اصطلاحنامه» به همت پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال برگزار شد

ضرورت هم افزایی دفتر تبلیغات اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بسیاری از محصولات دفتر ارزشمند وقابل تقدیر است اما هم افزایی دفتر و سازمان در این عرصه بسیاری ضروری است.

دفتر تبلیغات اسلامی منشأ خدمات مؤثری است
رییس شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: دفتر تبلیغات اسلامی فعالیت های خیلی خوبی داشته و توانسته منشأ خدمات مؤثری در زمینه ترویج فرهنگ اسلامی و نشر معارف اسلامی باشد.

باید دامنه فعالیت های فناوری و دیجیتال دفتر تبلیغات اسلامی گسترده تر شود
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نرم افزارهایی و وبگاه هایی که ایجاد شده و قابل تقدیر است و باید دامنه آنها گسترده تر شود.

امضای تفاهم نامه همکاری دفتر تبلیغات اسلامی و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
تفاهم نامه میان مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی به امضا رسید. 

امضای تفاهم نامه همکاری دفتر تبلیغات اسلامی و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
تفاهم نامه میان مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی به امضا رسید. 

حضور مسؤولان کشوری و حوزوی در غرفه دفتر تبلیغات اسلامی در نمایشگاه رسانه های دیجیتال
مسؤولان کشوری و حوزوی از  غرفه دفتر تبلیغات اسلامی در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال بازدید کردند.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما