عراقی
1396/6/14 سه‌شنبه ارسال ۲۵۰ مقاله علمی به همایش ملی بررسی آرای تفسیری علامه محمدهادی معرفت دبیر همایش ملی بررسی آرای تفسیری علامه محمدهادی معرفت از ارسال ۲۵۰ مقاله علمی به این همایش خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام جلال‌ عراقی "دبیر همایش ملی بررسی آرای تفسیری علامه محمدهادی معرفت" در گفتگویی تصریح کرد: پیرو تشکیل جلسه گذشته کمیته هماهنگی برگزاری این همایش مقرر شد تا با توجه به درخواست متعدد علاقه‌مندان برای ارسال مقاله، زمان ارسال اصل مقالات تا ۲۵ شهریور ماه تمدید شود.

وی افزود: این تمدید برای تسهیل بیشتر در فرایند دریافت اصل مقالات صورت گرفت و کمیته هماهنگی این همایش متشکل از دبیر علمی و اجرایی همایش و رئیس موسسه تمهید است.

دبیر همایش ملی بررسی آرای تفسیری علامه محمدهادی معرفت با بیان اینکه تاکنون قریب به ۲۵۰ مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده است، عنوان کرد: بیش از ۸۰  مقاله نیز درحال ارزیابی است.

وی تصریح کرد تاکنون ۱۰پیش نشست مقدماتی برگزار شده است و برپایی پیش نشست‌هایی در قم، مشهد و تهران را از دیگر تصمیمات کمیته هماهنگی این همایش در مردادماه و آبان ماه برشمرد و عنوان کرد: نخستین همایش ملی و سراسری "بررسی آرای تفسیری علامه محمدهادی معرفت (ره)" به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و موسسه قرآنی تمهید در ۲ آذرماه ۹۶ با حضور صاحبنظران قرآنی حوزه و دانشگاه در قم برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محورها و زمان بندی این همایش می‌توانند به نشانی اینترنتی http://conf.isc.gov.ir/marefat۹۶ مراجعه کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

مراسم بزرگداشت حجت‌الاسلام دکتر احمدی در قم برگزار شد
مراسم بزرگداشت حجت‌الاسلام والمسلمین احمد احمدی از سوی نهادهای حوزوی در مسجد اعظم برگزار شد.

مسابقه بزرگ کتابخوانی الکترونیک خانواده قرآنی برگزار می شود
مسابقه بزرگ کتابخوانی الکترونیک خانواده قرآنی به همت پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و با همکاری میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

آغاز ثبت نام دوره های آموزشی مرکز فرهنگی هنری در تابستان
ثبت نام دوره های آموزشی مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ویژه برادران و خواهران طلبه و بستگان درجه یک آنان برای فصل تابستان آغاز شد.

اعلام فراخوان پيشنهاد موضوعات ره توشه ماه مبارک رمضان 1398
فراخوان پيشنهاد موضوعات ره توشه ماه مبارک رمضان 1398 از سوي معاونت فرهنگي تبليغي دفتر تبليغات اسلامي اعلام شد.

طرح برگزاري 40 نشست هم انديشي در چهل سالگي انقلاب
رئيس مرکز ملي پاسخگويي به سؤالات ديني خراسان رضوي با اشاره به طرح برگزاري 40 نشست هم انديشي در چهل سالگي انقلاب از برگزاري اولين جلسه از اين سلسله نشست ها در مشهد خبر داد. 

دوره آموزشي «پاسخ به شبهات مهدويت» برگزار شد
دوره آموزشي «پاسخ به شبهات مهدويت» به منظور شناخت بيشتر، نقد ديدگاه ها و جريانات انحرافي حوزه مهدويت و تقويت توان پاسخگويي به پرسش ها و شبهات روز، ويژه روحانيون شهرستان ايرانشهر برگزار شد.

کتاب «تفسير اجتهادي سوره تحريم» منتشر شد 
کتاب «تفسير اجتهادي سوره تحريم» به قلم محمد خامه گر توسط نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي به چاپ رسيد. 

نام نويسي دوره هاي آموزش هنرهاي تجسمي و ادبي ويژه طلاب و خانواده طلاب
نام نويسي در دوره هاي آموزشي هنرهاي تجسمي و ادبي مرکز فرهنگي هنري دفتر تبليغات اسلامي براي فصل تابستان آغاز شد.

مساله محوری و دستاورد اجرای طرح قطب های فکری فرهنگی در دفتر تبلیغات اسلامی/ تاکید رهبر معظم انقلاب بر اجرای دقیق طرح تحول
رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، رویکرد مساله محوری و نتایج اجرای طرح قطب های فکری فرهنگی در این دفتر را تبیین کرد.

مراسم رونمایی از «پرتال جامع علوم و معارف قرآن» برگزار شد
مراسم رونمایی از «پرتال جامع علوم و معارف قرآن» به همت پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در نمایشگاه قرآن برگزار شد.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما