دوشنبه 3 مهر 1402   16:16:22

(مهار تورم، رشد تولید)

print

آرشیو

قدردانی معاون استاندار قم از معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم در نامه ای از معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی بدلیل تشریف فرمایی و ایراد سخنرانی در همایش حكمرانی استانی: الزامات و چالش ها، تقدیر و سپاسگزاری کرد.

ضرورت افزایش نظارت ها بر روند اجرای قوانین حمایت از خانواده

مدیرکل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی در جلسه «آسیب شناسی طلاق»بیان کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی، ساختارها، بودجه ها و قوانین بسیار مناسبی در حمایت از خانواده وضع شده است ولی با توجه به پراکنده کاری و فقدان هم افزایی کارآیی متناسب خود را ندارد که برای ضمانت اجرایی آن نیاز به یک کارگروه یا هماهنگی قرارگاهی می باشد تا با نظارت و پیگیری مستمر به مرحله عملیاتی برسد.

بررسی اندیشه‌های علمی علامه مجلسی(ره) در مؤسسه علامه مجلسی اصفهان

رئیس مؤسسه آموزش‌های تخصصی حوزه علمیه اصفهان در مؤسسه علامه مجلسی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در نزاع میان اخباری‌ها و اصولیون، نمی‌توان علامه مجلسی را اخباری معتدل خواند و همان‌طور نمی‌توان مزلزل بین اصولیت و اخباریت دانست. البته در قیاس بین اصولیت و اخباریت، اگر اصولی تندرو نباشد، قطعاً اصولی است.

ضرورت گفتگو با صاحبان فکر و اندیشه های خلاف مذهب امامیه

رئیس میز تخصصی مقابله با جریان ها و فرقه های انحرافی دفتر تبلیغات اسلامی بیان کرد: امروزه یکی از نیازهای مهم و جدی ما در فضای ادیان و مذاهب و فرق انحرافی؛ فراهم نمودن زمینه گفتگو با صاحبان فکر و اندیشه هایی است که بر خلاف مذهب امامیه می اندیشند.

گزارشی از نشست فرم ها و روایت ها با نگاهی به فیلم های الرساله و رستاخیز

به همت دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با همکاری انجمن منتقدان سینما، نشست فرم ها و روایت ها با نگاهی به فیلم های الرساله و رستاخیز با حضور هادی نائیجی، رضا درستکار و محسن بدرقه برگزار شد.

پیش رویداد جشنواره ملی صنایع خلاق فرهنگی عالم آل محمد(ص)

رویداد سوغات فرهنگی زائر توجه و اهتمام به توسعه صنایع خلاق فرهنگی بویژه با محوریت امام رضاعلیه‌السلام، زائر و زیارت و ایجاد زمینه توسعه صنایع خلاق رضوی، می‌تواند راهکاری برای رونق اقتصاد فرهنگ و هنر مبتنی بر ارزش‌های دینی و اسلامی باشد.

وزیر ارشاد: دفتر تبلیغات اسلامی همواره پیشتاز است/ فضای مجازی مهم‌ترین بستر برای پیوند هنر و دین است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع)گفت: دفتر تبلیغات اسلامی نماد روشن‌فکری دینی در جامعه ما است و همیشه پیشتاز بوده است و اقدامات مطلوبی را در جامعه دنبال می‌کند.

سوگواره ملت امام حسین(ع) می‌تواند به یک رویداد مناسکی در کشور تبدیل شود

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه تلاش کرده‌ایم نیازهای جامعه را به تولید کنندگان محتوا در فضای مجازی انتقال دهیم گفت: رویداد ملت امام حسین(ع) می‌تواند به یک رویداد مناسکی در کشور تبدیل شود و تمام مناسک اهل بیت(ع) را در بر بگیرد.

مساله زیارت اربعین دارای ابعاد مختلفی است که صدام از آن نگران بود

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه زیارت اربعین دارای ابعاد تمدنی، فرهنگی، اجتماعی و تاریخی گفت: کشتار ها و تخریب ها در مساله زیارت اربعین که در دوران صدام بشدت صورت می گرفت به این دلیل بود که صدام نتایج این کار را خوب می فهمید و نگران آن بود.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما