استادی
انتصاب دبیر بخش متون ادبی دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع) حجت الاسلام والمسلمین محمد شیخ الاسلامی در حکمی محمد جواد استادیرا به عنوان دبیر بخش متون ادبی دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع) منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی حجت الاسلام والمسلمین محمد شیخ الاسلامی طی حکمی محمد جواد استادی رئیس اداره فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی را به عنوان دبیر بخش متون ادبی دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع)منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است:

دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) با محوریت جامعه حسینی و با تمرکز بر ملت سازی حسینی بنیاد، و به دنبال آن است که بتواند شهرسازی مجازی را به عنوان تجربه ای ن وپی گیرد تا در گوشه ای از این دنیای بی کران خیال، تجسم یافته عطر و بوی حسین(ع) گسترده شود.

در این مسیر پرنشیب و فراز آنچه اهمیت بی بدیل دارد، همراهی همدلانی توانمند دلسوز و متخصص است که بتواند این کنشگری خیال نهاد را با منطق و عقلانیتی دانش بنیاد تدبیر کند تا آمیزه ای شیرین، اثرگذار، قابل دفاع و تعالی بخش فراهم آید.

بر این اساس و با توجه به تخصص و تعهد جنابعالی، شما را به سمت دبیر بخش متون ادبی دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع) منصوب می کنم.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

کلیه حقوق این سایت در اختیار دفتر تبلیغات اسلامی شعبه خراسان رضوی می باشد


 

 

   
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم (شعبه خراسان رضوي)
مجری سایت : شرکت سیگما