رحمانی
انتصاب اعضای شورای برنامه‌ریزی اداره کل آموزش و مرکز تخصصی آخوند خراسانی(ره) اعضای شورای برنامه‌ریزی اداره کل آموزش و مرکز تخصصی آخوند خراسانی(ره) منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین علی رحمانی، رییس مرکز تخصصی آخوندخراسانی در حکمی آقایان کاظم توکلی، محمدحجت نویدفر، محمدجواد نعمتی، علیرضا صابری و محمدجواد استادی را به عنوان اعضای شورای برنامه‌ریزی ادارۀ کل آموزش و مرکز تخصصی آخوند خراسانی(ره) را منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است:

با توجه به ابتنای بخش اعظم توفیقات نهادهای آموزشی بر حسن انجام طرح‌های عملیاتی و ضرورت تقویت توان فکری، محتوایی و نظارت و اصلاح مستمرآن‌ها با هدف ایجاد رشد و کاهش آسیب‌ها، به موجب این حکم  جناب‌عالی به مدت دوسال به عنوان عضو «شورای برنامه‌ریزی ادارۀ کل آموزش و مرکز تخصصی آخوند خراسانی(ره)» منصوب می‌شوید.

از وظایف این شورا توجه به برنامه‌ریزی جهت تجزیه و تحلیل کمی و کیفی نقاط قوت و ضعف برنامه‌ها و فعالیت‌های اداره کل، برنامه‌ریزی جهت اصلاح روش‌ها، فرآیندها و رویه‌های سازمانی، انجام مطالعات کارشناسی با هدف بهسازی ساختار سازمانی اداره کل  و مرکز خواهد بود.

ضمناً  آقایان: توکلی و نعمتی  به عنوان رئیس و دبیر شورا تعیین می‌گردند.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

کلیه حقوق این سایت در اختیار دفتر تبلیغات اسلامی شعبه خراسان رضوی می باشد


 

 

   
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم (شعبه خراسان رضوي)
مجری سایت : شرکت سیگما