بازدید
با حضور مدیر و اعضای کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی شیخ بهایی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی صورت پذیرفت؛ بازدید از نخستین موزه و کتابخانه تخصصی وقف در کشور مدیر و اعضای کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی شیخ بهایی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به همراه جمعی از کارشناسان این اداره، از نخستین موزه و کتابخانه تخصصی وقف در کشور بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، مدیر و اعضای کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی شیخ بهایی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به همراه جمعی از کارشناسان این اداره، از نخستین موزه و کتابخانه تخصصی وقف در کشور بازدید نمودند.

وحید شریفی مدیر کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی شیخ بهایی گفت: حدود ۳۰۰۰ نسخه کتاب در کتابخانه تخصصی و عمومی وقف موجود است. در این موزه و کتابخانه بیش از ۳۰۰ اثر تاریخی و فرهنگی وقف شده در اماکن متبرکه و مذهبی استان نگهداری می شود.

وی افزود: این موزه شامل غرفه هایی است که نسخ خطی شامل وقفنامه های قدیمی چاپ شده روی کاغذ و وقفنامه های سنگی و قرآن های نفیس از دوره ایلخانی در آن نگهداری می شود.

مدیر کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی شیخ بهایی گفت: کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی شیخ بهایی با هدف ارتقاء سطح خدمات به پژوهشگران هر ساله اقدام به بازدید از کتابخانه های تخصصی در سطح کشور می نماید.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

کلیه حقوق این سایت در اختیار دفتر تبلیغات اسلامی شعبه خراسان رضوی می باشد


 

 

   
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم (شعبه خراسان رضوي)
مجری سایت : شرکت سیگما