نمایش
نمایش طرح¬های بهار معنویت در مشهد مقدس طرح¬های گرافیکی برگزیده برنامه «بهار معنویت» در سطح شهر مشهد مقدس و در ایام ماه مبارک رمضان به نمایش گذاشته شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، محمدجواد استادی رئیس اداره فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت: طرح‌های گرافیکی برگزیده برنامه «بهار معنویت» به همت و پیگیری اداره فضای مجازی، هنر و رسانه در سطح شهر مشهد مقدس و در ایام ماه مبارک رمضان نمایش داده شد

محمدجواد استادی ابراز داشت: از جمله اقدامات پیش‌بینی‌شده در برنامه تبلیغی «بهار معنویت» که از سوی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی برنامه‌ریزی شده بود نمایش پیام‌های دینی در چارچوب طرح‌های گرافیکی جذاب بود.

وی افزود:  بر این اساس و به همت و پیگیری اداره فضای مجازی، هنر و رسانه شعبه خراسان رضوی و همکاری و تعامل سازنده با شهرداری مشهد مقدس، طرح‌های گرافیکی برگزیده برنامه «بهار معنویت» در 7 تابلوی بزرگ شهری، 11 تلویزیون شهری و 60 ال ای دی در سطح شهر مشهد مقدس و در ایام ماه مبارک رمضان نمایش داده شد.

رئیس اداره فضای مجازی هنر و رسانه در پایان گفت: بر اساس توافق صورت گرفته این طرح‌های برگزیده به صورت مکرر از طریق کانال‌های مجازی وابسته به  شهرداری مشهد در اختیار شهروندان مشهد مقدس قرار گرفت.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر

کلیه حقوق این سایت در اختیار دفتر تبلیغات اسلامی شعبه خراسان رضوی می باشد


 

 

   
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم (شعبه خراسان رضوي)
مجری سایت : شرکت سیگما