فانی
برای اولین بار به همّت پژوهشکده اسلام تمدّنی در قالب فضای مجازی ارائه شد: رخدادهای تمدنی ماه مبارک رمضان بیش از 60 سخنرانی کوتاه با عنوان رخدادهای تمدنی ماه مبارک رمضان در صفحه اینستاگرام پژوهشکده اسلام تمدنی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، مجتبی فانی رئیس اداره امور پژوهشی پژوهشکده اسلام تمدنی با اعلام این خبر گفت: در ماه مبارک رمضان تقریبا هر روز سخنرانی های کوتاهی پیرامون محورهای خوانش تمدنی قرآن، رخدادهای تمدنی ماه مبارک رمضان و نکات کاربردی قرآن کریم در صفحه اینستاگرام پژوهشکده اسلام تمدنی در معرض دید مخاطبین قرار داده شد و مورد استقبال بینندگان قرار گرفت.

وی ابراز داشت: این سخنرانی ها با عناوین متنوعی چون عمل صالح و شعار سال، سود و زیان از نگاه قرآن کریم، آموزه های اخلاقی قرآن در خوانش تمدّنی، قرآن متنی برای آرامش و امنیت ، شاخص های شخصیت سالم در قرآن کریم، چرایی صلح با معاویه در کلام امام حسن(ع) و پیامدهای آن برای جامعه شیعه، سوره قدر رمز جاودانگی امامت، تجسّم یا حضور اعمال در قیامت، علت ماندگاری حکومت  امیر المومنین علی (ع) در تاریخ، مدیریت باور در سلوک مومنانه، مهندسی امکانات و فرصت ها در قرآن، نگاهی به خشم در آموزه های قرآن، عدم پیروی از بیگانگان؛ سبک زندگی مؤمنانه، حیات طیّبه از دیدگاه قرآن کریم، مبانی دینی پدیده صهیونیزم و... انجام شد.

رئیس اداره امور پژوهشی پژوهشکده اسلام تمدنی در ادامه از زحمات همه عوامل تولید برنامه های ماه مبارک رمضان تقدیر کرد و از حمایت ویژه ریاست محترم دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی حجت الاسلام والمسلمین مسعودی و رئیس محترم پژوهشکده اسلام تمدنی جناب آقای دکتر ظهیری و همکاری روابط عمومی مجموعه قدردانی نمود. وی افزود یکی از عرصه های جهاد تبیین، معرفی فاخر تمدن پیشتاز و والای اسلامی در فضای رسانه است و پژوهشکده اسلام تمدنی سعی دارد در این راستا با استفاده از ظرفیتهای سازمان گام هایی بردارد.

وی در پایان افزود: امیدواریم بتوانیم در سال 1401 که سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین است، در ارائه محتواهای تولید شده در پژوهشکده اسلام تمدنی، موفقیت بیشتری کسب نموده و رضایت مخاطبین را بیش از گذشته به همراه داشته باشیم.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر

کلیه حقوق این سایت در اختیار دفتر تبلیغات اسلامی شعبه خراسان رضوی می باشد


 

 

   
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم (شعبه خراسان رضوي)
مجری سایت : شرکت سیگما