روحبخش
طرح مبلغ پرده خوان با موضوع دفاع از ولایت حضرت زهرا (س) طرح مبلغ پرده خوان با موضوع دفاع از ولایت حضرت زهرا (س) با گریز ولایتمداری حاج قاسم ( مرد میدان ) توسط اداره فضای مجازی هنر ورسانه برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی حجت الاسلام روح بخش با اعلام این خبر گفت:  به مناسبت فرارسیدن شهادت دخت نبی مکرم حضرت فاطمه زهرا (س) و در دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی طرح مبلغ پرده خوان با موضوع دفاع از ولایت حضرت زهرا (س) با گریز ولایتمداری حاج قاسم ( مرد میدان ) را برگزار می کند.

رئیس اداره فضای مجازی هنر و رسانه گفت: در این طرح که با بهره گیری از سنت و هنر قدیمی  نقاله خوانی زندگی حضرت زهرا (س) با گریز های به ولایتمداری شهید حاج قاسم سلیمانی برای مخاطبین ایراد می گردد.

وی افزود: مساجد ، مدارس و مراکز فرهنگی از اماکن مورد نظر جهت اجرای این طرح می باشند که طبق برنامه ریزی صورت گرفته 10 نفر از مبلغین باتجربه و آموزش دیده دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در عرصه پرده خوانی روزانه طبق جدول مشخص شده با حضور در اماکن مورد نظر برنامه های خود را اجرا می نمایند .

وی در پایان خاطر نشان کرد: انتظار می رود در انتهای این طرح در تاریخ دوشنبه بیستم دی ماه، قریب به 300 اجرا و استقبال بیش از 10000 نفر از هموطنانمان را شاهد باشیم.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر

کلیه حقوق این سایت در اختیار دفتر تبلیغات اسلامی شعبه خراسان رضوی می باشد


 

 

   
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم (شعبه خراسان رضوي)
مجری سایت : شرکت سیگما