بخش هاثبت نام ها

ویژه...

 
_ _ _ _ _


اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

غرب‌ستیزی، تعقل را از ما گرفته است + تصاویر
عضو هیئت علمی گروه تاریخ دانشگاه تهران با بیان اینکه غرب‌ستیزی چنان در افکار ما نفوذ کرده که ما همه چیز را در سایه این روحیه درک می کنیم. وی گفت: بنده یک بار نوشتم که ای کاش به جای افکار جلال ‌آل ‌حمد، افکار شادمان در ما نفوذ کرده بود، زیرا جلال ما را در مخمصه ای انداخت که هنوز نتوانسته‌ایم از آن بیرون بیاییم.
فقه حکومتی؛ متصدی اصلی تعیین وظایف نظام در قبال حقوق عامه
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با تأکید بر اینکه ابتدا باید حوزه‌های علمیه به حقوق عامه بپردازند، گفت: واژه «حقوق» شاید کمی غلط انداز باشد و چنین تصور شود که موضوع باید توسط حقوقدان‌ها و در مجامع حقوقی بررسی شود، اما حقیقت این است که این موضوع یک مسأله فقهی است، چراکه به فقهی نیازمند هستیم که بتوانیم به استنباط حقوق عامه بپردازیم، باید در حوزه علمیه براساس متون دینی، سیره اهل بیت(ع) و مبانی فقهی، حقوق عامه را با جزئیات آن ثابت کنیم، بررسی وظایف نظام و سیستم دولتی و اداری در قبال حقوق عامه یکی از وظایف فقه حکومتی است.
حکم تکثیر و چاپ تولیدات دارای حق معنوی از دیدگاه شرعی
کارشناس نمایندگی مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی در اصفهان با توجه به رواج روزافزون کپی و فروش تولیدات دارای حق معنوی، درباره حکم تکثیر و چاپ تولیدات دارای حق معنوی از دیدگاه شرعی توضیحاتی ارائه داد.
تثبیت باور حیا و حجاب در وجود کودکان و نوجوانان
اولین سازمان رسمی مردم‌ نهاد عفاف و حجاب استان اصفهان، رسماً فعالیت خود را باهدف آشنایی خردسالان و کودکان با مقوله و ضرورت حیا و حجاب از طریق فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی و هنری به‌منظور تثبیت باور حیا و حجاب در وجود کودکان و نوجوانان آغاز کرد.
کارگاه مسأله شناسی پایان نامه با رویکرد حل مسأله
مدیر مدرسه علمیه مجتهده امین وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از برگزاری کارگاه مسئله شناسی پایان نامه با رویکرد حل مسأله، ویژه طلاب خواهر و دانش پژوه در رشته مطالعات اسلامی زنان خبر داد.
جامعه در حال گذار/ پیوندی که گسسته می‌شود
مدیر گروه پژوهشی مطالعات خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: جامعه ما در حال گذر از فرهنگ سنتی به مدرن است و طبیعتاً با شکل‌گیری فرهنگ مدرن، تفاوت‌هایی بین این دو فرهنگ رخ می‌دهد، به همین دلیل پیوندی که درگذشته بین خانواده‌ها بود، دیگر مشاهده نمی‌‌شود.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما

اگر ملتی از اخم قدرتهای استکباری جانخورد آنها را به عقب نشینی وادار می کند
قدرتهای استکباری بیش از آنچه در واقع توانایی و اقتدار داشته باشند، با تشر و اخم و ابراز قدرت، کار خود را پیش میبرند. اگر ملتی از این تشر نترسید و از این اخم جا نخورد و به قدرت خود اعتماد کرد و با شجاعت، قدم در میدان حق و عدالت گذاشت، ابرقدرتها را به عقب‌نشینی وادار میکند و شکست میدهد./ سیاست آمریکای ظالم در این منطقه این است که جنگهای خانگی باشد، برادران به جان هم بیفتند، تروریسم توسعه پیدا کند و یک قدرت اسلامی در منطقه سر بلند نکند. میدانند که پیام اسلام، دفاع از مظلومین و محرومان است و سیاست استکبار، ایجاد محرومیت و مظلومیت برای ملتها است. در مقابل این سیاست، نظام جمهوری اسلامی با قدرت تمام ایستاده است./ من به شما کاملاً امیدوارم. من به همه آنچه که درباره جوانان مؤمن گفته شد باور دارم/ مراقب باشید وسوسه دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد، نفوذ دشمن نتواند در صفوف یکپارچه جوانان مؤمن اختلال ایجاد کند. امروز در فضای مجازی و در بقیه زمینه‌ها دشمن به‌شدت فعال است. تلاش مأیوسانه میکند اما شما باید بایستید، از خودتان آمادگی و اقتدار نشان بدهید و ابتکار خود را به کار ببندید. خدای متعال به شما کمک خواهد کرد.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما