تبليغات

اخبار دفتر تبليغات اسلامي اصفهان
مجید شجاعی، رییس اداره هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
مجید شجاعی، رییس اداره هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1397/6/17 شنبه گرافیک در خدمت سبک زندگی اسلامی ایرانی + تصاویر مجید شجاعی، رییس اداره هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: هنر گرافیک برای افزایش سواد مصرف کالاهای فرهنگی به کار گرفته شده است.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، مجید شجاعی تصریح کرد:  مصرف کالاهای فرهنگی به مثابه مؤثرترین مؤلفه در سبک زندگی شناخته شده و انتخاب کالا، تعادل در مصرف و چگونگی استفاده از این کالاهای فرهنگی به عنوان مسأله میز سبک زندگی تعیین شده است.

وی با بیان این که هنر بهترین ایزار در جهت افزایش سواد و مهارت انتخاب و گزینش گری بوده، اذعان داشت: هنر گرافیک از مؤثرترین این ابزار می باشد.

شجاعی ادامه داد: کتاب، بازی و سرگرمی، فضای مجازی و فیلم و سینما از جمله کالاهای فرهنگی هستند که تمرکز فعالیت های هنری شعبه اصفهان بر بازی و سرگرمی و فضای مجازی قرار گرفته است.

وی افزود: در این راستا دوره آموزشی سه ماهه گرافیک ویژه طلاب خواهر برگزار شد و حدود 50 نفر هنرجو در این دوره شرکت کرده اند.

رییس اداره هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: اختتامیه دوره در قالب یک کارگاه سه روزه تولید پوستر با محوریت بازی و اسباب بازی و با حضور جناب آقای مجتبی مجلسی، دبیر مجمع طراحان انقلاب اسلامی(آیه) برگزار شد.

وی در پایان افزود: پس از سه روز، هر یک از هنرجویان موفق به طراحی یک تا چند پوستر در موضوع افزایش مهارت انتخاب و مصرف بازی و اسباب بازی شد.

این کارگاه سه روزه از یکم تا سوم شهرویو 97 از ساعت 9 الی 18 در اداره هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.

 


  
منبع: روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
 
امتیاز دهی
 
 تعداد بازديد اين صفحه: 82
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما