تبليغات

اخبار دفتر تبليغات اسلامي اصفهان
حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد شفیعیان، سرپرست مدیرکل فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد شفیعیان، سرپرست مدیرکل فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1397/6/18 يكشنبه با حضور دکتر علی اکبر ولایتی مجمع بزرگ مبلغان محرم اصفهان برگزار می شود سرپرست اداره مدیرکل فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: مجمع بزرگ مبلغان محرم با حضور یک هزار نفر و با سخنرانی دکتر ولایتی، در مدرسه صدر بازار برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به نقل از خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد شفیعیان از برگزاری مجمع بزرگ مبلغان محرم 1439 در مدرسه صدر بازار اصفهان خبرداد و اظهار کرد: این مجمع بزرگ با سخنرانی دکتر علی اکبر ولایتی، مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل امروز یکشنبه، ۱۸ شهریور برگزار می شود.

وی با بیان اینکه از ائمه جمعه، ائمه جماعات، مبلغین، فضلا و روحانینون حوزه علمیه اصفهان  برای حضور در این جلسه دعوت شده است، گفت: محور اصلی از برقراری این جلسه تعریف و تبیین مباحث سیاسی و اجتماعی کشور به  منظور آمادگی برای امر تبلیغ در مناطق در ایام محرم است.

سرپرست مدیرکل فرهنگی و تبلیغی  دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: ارگان های  مختلف در برگزاری این همایش همکاری و مشارکت داشته اند از جمله حوزه علمیه اصفهان، دفتر تبلیغات اسلامی، حوزه علمیه خواهران، امور مساجد استان، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان بسیج طلاب و روحانیون، اداره کل اوقاف و امور خیریه از آن جمله هستند.

وی عنوان کرد: امسال دفتر تبلیغات اسلامی برای اعزام حدود هزار نفر مبلغ دینی در ایام محرم برنامه ریزی کرده است و محدوده اعزام منحصر به استان نیست و سراسر کشور را شامل می شود البته مبلغین خواهر به تعداد یکصد نفر فقط داخل استان اعزام می شوند.

حجت الاسلام شفیعیان ابراز کرد: برنامه های تبلیغی مبلغین دینی ویژه ایام محرم  از اول محرم آغاز و تا 11 محرم ادامه می یابد، مبلغین خواهر و برادر جهت اعزام در ایام محرم در حال ثبت نام در سامانه مربوطه در دفتر تبلیغات اسلامی هستند.

وی افزود: مبلغین دینی در ایام محرم به مباحثی چون بیان اعتقادات، بیان احکام، تبیین فلسفه قیام امام حسین(علیه السلام)، سبک زندگی اسلامی، تبیین شعار سال و... می پردازند.

درکنار فعالیت های فرهنگی مبلغین به صورت انفرادی گروه های تبلیغی نیز با ارائه طرح نامه های فرهنگی تبلیغی آمادگی خود را برای فعالیت های تبلیغی محرم اعلام نموده اند. در محرم امسال حدود 10 گروه تبلیغی در استان برنامه های تبلیغی خود را اجرا میکنند. داشتن برنامه ریزی از قبل، تصویب طرح های گروهها در شورای پذیرش گروه های تبلیغی و انسجام فعالیت های فرهنگی در قالب کار گروهی از مزایای اعزام گروهها می باشد. مطالعه خبر در خبرگزاری حوزه 
منبع: روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
 
امتیاز دهی
 
 تعداد بازديد اين صفحه: 115
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما