تبليغات

اخبار دفتر تبليغات اسلامي اصفهان
مجید شجاعی، رئیس اداره هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
مجید شجاعی، رئیس اداره هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1397/4/10 يكشنبه شجاعی خبر داد: استعدادیابی هنری فرزندان طلاب و مبلغان رییس اداره فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: فرزندان طلاب و مبلغان در تابستان امسال استعدادیابی شده و آموزش هنری داده می شوند.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، مجید شجاعی رییس اداره فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان بیان داشت: استعدادیابی و آموزش هنری فرزندلن مبلغان به عنوان یاوران هنری تبلیغات دینی، یکی از راهبردهای اصلی اداره هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان است.

وی افزود: این طرح در قالب مدرسه تابستانه هنر انجام می گیرد و استعدادهای برتر هر رشته هنری در مدرسه پاییزه هنر وارد فاز تکمیلی و در مدرسه زمستانه دوره تخصصی هنری را خواهند گذراند.

وی با اشاره به اینکه این مدرسه در هشت رشته برگزار خواهد شد، گفت: عکاسی با تلفن همراه، نویسندگی داستان کوتاه، مهارت بیان قصه، آموزش بازی های فکری، آموزش وبلاگ و سواد رسانه، آموزش نرم افزار پاورپوینت، ویرایش فیلم و وکلیپ صوتی، آموزش فوتوشاپ و آموزش خشنویسی خط تحریر عناوین این رشته ها خواهد بود.

رییس اداره فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان این که این طرح با همکاری مرکز خدمات حوزه علمیه اصفهان اجرا می شود و هر فرزند طلبه می تواند حداکثر در دو رشته هنری به صورت رایگان شرکت کند، افزود: کلاس دختران و پسران به صورت مجزا و در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می شود.

وی از اهدا جوایز نقدی و غیر نقدی به برگزیدگان دوره در مراسم اختتامیه خبر داد و گفت: آثار برگزیده در انتهای دوره در قالب نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

شجاعی در پایان اظهار داشت: علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر، برنامه کلاس ها و ثبت نام به پایگاه اینترنتی مرسلات به نشانی www.Morsalat.ir مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است ثبت نام تا 15 تیر ماه 1397 فعال و دوره مذکور روز شنبه 16 تیر ماه 1397 آغاز خواهد شد.برای ثبت نام بر روی تصویر زیر کلیک کنید.


 
منبع: روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
 
امتیاز دهی
 
 تعداد بازديد اين صفحه: 349
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما