تبليغات

اخبار دفتر تبليغات اسلامي اصفهان
حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد شفیعیان، سرپرست اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد شفیعیان، سرپرست اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1397/9/13 سه‌شنبه توسط اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد آموزش فرایند اعزام گروه های تبلیغی + تصاویر جلسه آموزشی فرآیند اعزام گروه های تبلیغی با سامانه سمتا(سامانه مدیریت تبلیغات اسلامی) در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد شفیعیان، سرپرست اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: اعزام مبلغان در ایام و مناسبت های تبلیغی در قالب اعزام عمومی و اعزام گروه های تبلیغی تخصصی در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان انجام می شود.

وی افزود: با توجه به تعدد گروه های تبلیغی در این دفتر و لزوم آشنایی ایشان با سامانه مدیریت تبلیغات اسلامی(سمتا) برای درخواست و دریافت احکام تبلیغی و ارائه گزارش فعالیت های تبلیغی، جلسه آموزشی فرآیند اعزام گروه های تبلیغی با سامانه سمتا(سامانه مدیریت تبلیغات اسلامی) در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.

حجت السلام شفیعیان ادامه داد: در این جلسه مهندس محمدرضا نصوحی دهنوی کارشناس پورتال دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به تبیین فرآیند اعزام در سامان سمتا پرداخت.

وی تصریح کرد: ارائه طرح و برنامه گروه در یک فعالیت تبلیغی، هماهنگی با ارگان ها، تصویب طرح و حمایت های دفتر، ثبت اعلام آمادگی اعضای گروه، صدور حکم گروهی، ارائه گزارش توسط اعضا و سرگروه، ثبت گزارش و... از جمله مواردی بود که توسط مهندس دهنوی برای مبلغان گروه های تبلیغی تشریح شد.

سرپرست اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان این که تا به امروز 61 گروه تبلیغی برادران و خواهران در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تشکیل شده و یا مقدمات تشکیل آنها انجام شده است، عنوان داشت: 18 گروه تخصصی، در قالب موضوعات خانواده، کودک و نوجوان و کلام وعقائد، نهج البلاغه، پاسخ به شبهات کلامی، 14 گروه عمومی که در مناطق مختلف استان اصفهان، چهارمحال و کهکیلویه مشغول به امر مقدس تبلیغ می باشند از جمله این گروه ها هستند.


 

 


 
منبع: روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
 
امتیاز دهی
 
 تعداد بازديد اين صفحه: 37
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما