نوجوان
برگزاری کارگاه تربیت مدرس زبان انگلیسی کودک و نوجوان بر مبنای آموزه های اسلامی کارگاه تربیت مدرس زبان انگلیسی کودک و نوجوان بر مبنای آموزه های اسلامی برگزار می شود از سوی گروه آموزشی فرهنگ و ارتباطات اسلامی مرکز تخصصی آخوند خراسانی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، ابراهیم داودی مدیر گروه آموزشی فرهنگ و ارتباطات اسلامی  با اعلام این خبر گفت :کارگاه تربیت مدرس زبان انگلیسی کودک و نوجوان بر مبنای آموزه های اسلامی از سوی گروه آموزشی فرهنگ و ارتباطات اسلامی مرکز تخصصی آخوند خراسانی با مشارکت مرکز زبان های خارجه حوزه علمیه خراسان برگزار خواهد شد.

وی ابراز داشت: این کارگاه ویژه «فارغ التحصیلان دوره های آموزشی و زبان آموزان سطوح فوق متوسط و بالاتر» می باشد. و از امتیازات حضور در این کارگاه «معرفی واجدین شرایط به مراکز آموزشی جهت تدریس» و «اعطاء مدرک رسمی از دانشگاه باقرالعلوم(ع)» می باشد.

داودی در پایان گفت: علاقه مندان جهت ثبت نام در کارگاه تربیت مدرس زبان انگلیسی کودک و نوجوان بر مبنای آموزه های اسلامی تا تاریخ ۵ تیر ۱۴۰۱ از طریق سامانه :Paziresh.dte.ir می توانند اقدام نمایند.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر

کلیه حقوق این سایت در اختیار دفتر تبلیغات اسلامی شعبه خراسان رضوی می باشد


 

 

   
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم (شعبه خراسان رضوي)
مجری سایت : شرکت سیگما