دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرین اخبار
آر.اس.اس
آرشيو اخبار
آگهی مزایده
اخبار برگزیده
اوقات شرعي
بازديدها
بانک اطلاعات کتب و مقالات
بنر
پایگاهای تحت وب
پیوندهای بیرونی
پیوندهای مرتبط
تازه‌هاي كتاب
تازه‌هاي نشر
تبلیغات 1
تبلیغات 2
تقويم
جستجو
جستجو
خدمات الکترونیک
روابط عمومی
زبان
زمان ديجيتال سرور
سایر متون عمومی
سخن روز
سرویس های دفتر تبلیغات اسلامی
سمت راست
عناوین
فرم جذب دفتر تبلیغات اسلامی
گزارش تصویری
محصولات فرهنگی تبلیغی
معرفی دفتر تبلیغات
مقالات
منو افقی
نظر سنجی
نقشه سایت
همايش ها
ورود كاربران
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.آخرین اخبار
آیت الله نوری همدانی:

صندوق قرض الحسنه دفترتبلیغات اسلامی الگوی بانکداری اسلامی است


یکی از مراجع عظام تقلید گفت: احسان وکمک به دیگران همواره در اسلام دارای فضیلت بوده وصندوق قرض الحسنه دفترتبلیغات اسلامی با دریافت نکردن سود، جریمه تأخیر و کارمزد الگوی بانکداری اسلامی است.
به گزارش روابط عمومی دفترتبلیغات اسلامی، آیت الله نوری همدانی در دیدار مدیران صندوق قرض الحسنه دفترتبلیغات اسلامی باتسلیت ماه محرم تصریح کرد: فعالیت هایی که در صندوق قرض الحسنه دفترتبلیغات اسلامی صورت می گیرد مقدس واثرگذار بوده وعبادت محسوب می شود.
وی افزود: احسان وکمک به دیگران همواره در اسلام دارای فضیلت بوده وصندوق قرض الحسنه دفترتبلیغات اسلامی با دریافت نکردن سود، جریمه تأخیر و کارمزد، الگوی بانکداری اسلامی است.
در ادامه این دیدار، حجت الاسلام والمسلمین شهیدی با اشاره به تاریخچه صندوق قرض الحسنه دفترتبلیغات اسلامی گفت: این صندوق تاکنون در قالب پرداخت تسهیلات قرض الحسنه بدون کارمزد منشأ خدمات بسیاری برای طلاب، فضلاء، اساتید ، پژوهشگران و مبلغین حوزه های علمیه بوده است.
وی افزود: صندوق قرض الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی اولین صندوق قرض الحسنه در کشور است که کلیه خدمات خود را بدون هیچ گونه سود، جریمه تأخیر و کارمزدی به مشتریان ارائه می دهدو در سال گذشته به بیش از 17هزارنفرو در 7 سال گذشته بیش از 100 هزارنفروام این صندوق را دریافت کرده اند.
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه دفترتبلیغات اسلامی ادامه داد: هرکجا دفترتبلیغات اسلامی حضوردارد و تعداد طلاب قابل توجه است شعبه صندوق قرض الحسنه دفترتبلیغات اسلامی دایر شده وبه طلاب، ارائه خدمات انجام می دهد.
در بخش دیگری از این دیدار، حجت الاسلام والمسلمین رجایی معاون منابع انسانی وپشتیبانی دفترتبلیغات اسلامی با اشاره به وجوه متمایز کننده صندوق قرض الحسنه دفترتبلیغات اسلامی با سایرصندوق ها گفت:  کلیه خدمات صندوق بدون هیچ گونه سود، جریمه تأخیر و کارمزدی به مشتریان ارائه شده و صندوق متصل به شبکه شتاب است و خدمات صندوق بصورت سایبری هم ارائه می شود وبرخی از مراجع تقلید نیزشهریه خود را از این طریق پرداخت می کنند.
گفتنی است، حجت الاسلام والمسلمین ثنایی مدیرکل حوزه ریاست دفترتبلیغات اسلامی واعضای هیات مدیره صندوق قرض الحسنه دفتردر این دیدار حضور داشتند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشترRSS
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
Powered By Sigma ITID.